Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak a mai nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaba7908 kérdése:

Miért nem akarnak a mai nők főzni? Én vidéken nőttem fel - teljesen normális volt, hogy a nők, lányok főznek, a férfiak pedig férfiak - megcsinálják a férfi dolgokat.

Figyelt kérdés
A mai nők viszont - legalábbis akikkel én találkoztam - vagy nem tudnak főzni, vagy nem akarnak. Egyszerűbb rendelni valamit vagy elmenni étterembe. Pedig annak a levesnek, vagy bármilyen egyszerű másodiknak nincs párja, amit kedvesünk főz, hiszen benne van a szeretete. Az éttermi kajákat pénzért főzik, és hosszú távon egészségtelenek... Én hiszek abban, hogyha egy nő nem főz, vele a családalapítás sem működhet. Mert ha meg a gyerekére sem főz, akkor gáz van...

2015. okt. 1. 23:25
1 2 3 4 5 6
 41/58 mikeXxX ***** válasza:
78%
Általánosságban nyilván a nő az aki jobban tud főzni de sokat változott a világ női feminizmus meg stb de egy családos és nem önző nő nyilván meg is teszi ezt de aki azt mondja hogy sokat dolgozik és ő nem fog meg nem kell neki azt azért megkérdezném a nagy feminizmusban , hogy az autóját a bútort a lámpát a festést és hasonlókat is megcsinálja ? mert én is rohadt sok munka után megcsináltam ezeket neki is de viszont főzni nem tudok én sem most így bajban is vagyok e téren :-) !
2015. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
5%
Igen, azok vannak lepontozva akik, nem főznek. Nem csak a szoliba, manikűröshöz kell ám tudni járni.Aki nem főz az mit eszik? Szárazat? A menüzés a mai világna luxus és egyenlő a nullával.
2015. okt. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%

Basszus #42 ha mutatsz 1 olyan nőt, akijobban le lett pontozva CSAK AZÉRT, mert azt írta, hogy szeret főzni, mint azok akik azt írták, hogy nem szeretnek főzni, akkor meghívlak egy virtuális sörre...

Amúgy 2 nap kukoricaszedés és kukoricaszár vágás után tényleg rám férne egy pedikür - manikür, jó, hogy eszembe juttattad... ;)

2015. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ismerek olyan nőt, akinek a főztjét inkább nem ajánlom... :-D
2015. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%

Én például kifejezetten szeretek főzni, a hobbijaim közé tartozik. És csak 17 éves vagyok.

Ugyanakkor el tudom képzelni, hogy hazaérve egy hosszú munkanap után valakinek egyszerűen nincs energiája főzögetni. Ha neked ez elfogadhatatlan, akkor keress olyasvalakit aki szeret és tud is főzni.

Szerintem vannak dolgok amiken felesleges vitatkozni, mert változtatni nem fogsz tudni rajta, kivételek pedig vannak bőven.

2015. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 sajtostejföl válasza:
95%

Tetszik a téma! 31 éves nő vagyok, és épp ma akadtam ki azon, hogy még mindig alapértelmezett, hogy a nő legyen házias. Miközben a nők magas pozíciókat érnek el, és még több, magasabb pozícióba küldenének még több nőt, köpködik azokat, akiknek nem jön kisujjból egy ünnepi menü.

Városi lakásban élünk édes kettesben a párommal. Mindketten dolgozunk. Ebédidőben menüzünk. Hétvégén vagy főzök/főzünk, vagy étterembe megyünk/rendelünk. A kezdet kezdetén megmondtam, hogy nem vagyok konyhatündér, nem szeretek főzni, elég ügyetlen is vagyok. Azt mondta, nem várja el, hogy főzzek. OK! Nekünk jó is ez így, erre tegnap a nagynénje (akiékkel minden családi ünnepet kötelezően megülünk egy vasárnapi ebéd keretében, náluk, de azon kívül nem is keressük egymást) sugallta, hogy akkor ilyen-olyan alkalomkor jönni fognak. WTF?!?! Most akkor álljak neki a családi béke érdekében, gyakoroljam, amit felszolgálnék nekik? Bármit képes vagyok elrontani, nincs meg a rutin sem. Imádunk enni, de nem szeretnék a szabadidőmből konyhai munkára áldozni. Nekem nem szórakoztató. Nem akarok mártírkodni sem, hogy "kell", "muszájˇ", a "családnak". Gyereket sem akarunk, soha nem is akartam. Feláll a hátamon a szőr, amikor a gyerekvállalós témával, vagy a főzéssel jönnek. Női környezetben könnyen szóba jönnek konyhai praktikák. "Te hogy szoktad...?" Sehogy, és a téma is untat. Vannak érdekesebb témák. Persze nem mindenkivel lehet, mert jön a "ti megtehetitek, nincs családˇ. Igen. Nem is lesz. Örökké tartó szolgaságnak érezném, ha esténként nem filmezhetnénk, társasozhatnánk kedvünkre, hanem a másnapi ebédet főzném, dobozolnám, leckét ellenőriznék.

Az éttermi kaják egészségtelenségéhez annyit szólnék hozzá, hogy a főnöknőm nagymama, főz mindenkire, hozzá mindig lehet menni, húsleves, pörkölt, töltött hús, rántott hús, pulykafalatok, töltött paprika... krumpli, nokedli, nasi, süti... és az egész család durván dagadt, ízületeknek annyi, vérnyomásra meg húgysavra szed gyógyszert a 16 éves is. Gratulálok!

A ti esetetekben viszont lenne mit megbeszélni, mert az sem állapot, hogy mindent te csinálj. Én nem mennék családi házba, pont azért, mert nem akarok több ház körüli munkát.

2016. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok főzni, még szeretek is, ha kényelmes és jól felszerelt a konyha. Nincs gyerekem, ha lenne nyilván főznék neki inkább mint hogy sz.okat egyen.

Magamnak viszont nem főzök, miért is tökölnék a főzéssel amikor meg lehet venni készen bármit, és nincs kosz, szag, mosatlan otthon. A párom se azért jön át hogy 2 órát üljön a sarokban amíg én főzőcskézek, aztán 10 perc alatt elfogy a kaja. Te mit csinálnál addig amíg a párod főz neked?

2016. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 sajtostejföl válasza:
100%
Kedves Csaba, megtennéd, hogy tudósítasz a dolgok alakulásáról? Érdekelne, mi a kedvesed álláspontja. Hogy sikerül dűlőre jutni, és ha a házikoszt győz, hogyan illesztitek be a napirendbe?
2016. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
93%

"Én vidéken nőttem fel - teljesen normális volt, hogy a nők, lányok főznek, a férfiak pedig férfiak - megcsinálják a férfi dolgokat."


Én a belvárosban nőttem fel Pesten, és nem is ismerem a kifejezést, hogy női munka és férfi munka, női dolgok és férfi dolgok.

Korrepetálásra szorulok etéren, légyszi, mondd el, melyik melyik!

Mit csinál a férfi, amíg a nő főz?

2016. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van (volt) egy gyöngyösi kedvesem, aki mindig, mikor meghívott magához, vendégül látott, vacsorával várt, ő főzött, kiszolgált. Ő a fiú, én a lány. Ez Neked érdekességszámba megy akkor?:) Vagy ha férfi a házigazda és nő a vendég, akkor azért a férfiak főznek Nálatok is?
2016. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!