Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell bekategorizálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell bekategorizálni az embereket?

Figyelt kérdés

Ezt azoktól kérdezem, akik kinézet szerint 3 részre osztják az embereket, a szép, az átlagos és csúnyára, ennyire azért nem sík a világ, hogy ilyen könnyen lehessen valakit osztályozni, mindenkinek megvan a saját ízlése és nem mindenkinek tetszik ugyanaz.


Ezt miért nem fogja fel a mai fiatalság, hogy mindenkinek más a szép és feleslegesen kategorizálnak?


Nem is beszélve arról, hogy aki rendben van teljesen lelkileg, szereti önmagát az teljesen megszépül, lehet az fiú vagy lány, hülyeség a genetikára, biológiára fogni.


2015. okt. 10. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Általában azok kategorizálnak, akiknek nincs még érdemi tapasztalatuk párkapcsolatok terén, és azt hiszik, a kapcsolat attól működik, hogy hogy néznek ki az emberek. Akinek már volt egy-két tartósabb kapcsolata, az nem kategorizál, mert pontosan tudja, hogy a külsőt néhány hét alatt megszokják, sőt, megunják a felek, és teljesen más szempontok kerülnek előtérbe.
2015. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van és nem értik meg, hogy mindenkinek más a szép és nem csak a divatos, pénzes, márkás, ecsethajú pasas vagy szolizott, műkörmös, vékony lányok jönnek be mindenkinek.
2015. okt. 10. 22:23
 3/12 A kérdező kommentje:
Én pl. sose kategorizálom, pontozom magam és a lányokat vagy tetszik valaki vagy nem és vagy tetszek valakinek vagy nem, ennyi.
2015. okt. 10. 22:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Mert ez nem igaz,az a gond.

Bárcsak így lenne...

De ha így lenne,akkor nekem is lehetne barátnőm az életemben,pedig valójában esélyem sincsen rá soha...

És miért? Mert nem születtem helyesnek,és soha életemben ezért nem adott még esélyt sem,egyetlen nő sem...

Az lehet,hogy a nőknek más a helyes,tehát van akinek egyik nem tetszik másik igen,de az is csak a férfiak felső 5%-a aki jó genetikával született.Tehát csak belőlük van a szórás.

Ja és igen,szerinted ki fogadja előbb el magát,akit agyon dicsérnek és futnak utána a nők,mert helyesnek született,vagy akit az összes visszautasít csak azért,mert nem tökéletesnek született?

Nos igen,ez megtörtént esemény,nem kitaláció.

Úgy nem nehéz volt haveromnak,hogy utána ájuldozott már 16 évesen az összes csaj szinte,én meg hiába próbáltam akkor is bármelyikkel csak beszélgetni is,velem már akkor sem álltak szóba...

Őt meg egész életében dicsérték a nők,futottak utána stb.,úgy nem nehéz...

Én meg az átlagos külsőmmel addig nem tudtam eljutni,hogy legalább egy nőhöz közelebb kerüljek,egy érintésre gondolok,vagy akár egy csókra...Ennyi nem jutott az életemben.Nos akkor mekkora is a különbség? Hatalmas...

Engem mindig is megvetettek,levegőnek néztek,kinevettek a nők sajnos.

Így hát hiába adtok magamra,hiába vagyok igényes,hiába csináltam bármit igazából,figyelembe sem vettek soha. :/

Annyi tudok,hogy én nem tetszem egy nőnek sem,ahhoz egy új életet,új és jó genetikával születni,ezek kellenének hozzá,hogy egyáltalán emberszámba vegyenek a nők.

Szóval hiába küzdöttem érte,hogy legalább komolyan csak egyetlen csók legalább létezett volna az életembe egy nővel,de még ennyi sem jött össze... :/

Hát megnézném hogyan fogadná el az magát,akit az ellenkező neműek egész életében csak kinevették,megalázták,visszautasították,és semmi pozitívumot nem hallottál tőlük az irányodban.

És a mindennapokban is levegőnek néznek,ha véletlenül feléjük nézel,már egyből el is kapják a fejüket,és többé rád sem néznek... :/

24/F

2015. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát bevallom nekem rossz szokásom, hogy mindenkit bekategorizálok, de nem csak külső, hanem belső alapján is. Illetve nálam nem csak 3, hanem sokkal több kategória létezik.
2015. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Fejezd már be a picsogásodat és legyél már férfi, ezért nem kellesz senkinek, mert hiányzik belőled a férfiasság. Azt hiszed, hogyha ezt a történeted leírod még 100 kérdés alá, mert szoktam látni amiket írsz jobb lesz minden?

Másokat is megfertőztök a negatív, sík, fekete fehér gondolkodásotokkal és ezért terjed ez a felfogás vírusként.

2015. okt. 10. 22:45
 7/12 A kérdező kommentje:
A múltat meg fel kell dolgozni tanulni kell belőle megkeresni hol volt a hiba és tiszta lappal indulni.
2015. okt. 10. 22:47
 8/12 anonim ***** válasza:

A valóságot az a baj,hogy nem tudod letagadni...Ez történt velem,miért ne írhatnám le?Azért,mert másoknak ez nem tetszik? Hát nekem sem tetszett elhihetitek,de ezeket kellett átélnem.És tudod miért írom le ide akár sokadszor is? Mert ha már egy srácot megmentek ezektől a kudarcoktól,és nem csinálnak belőle is lelki nyomorultat úgy,ahogy velem tették,akkor már elértem a célomat vele...

És nem másokat fertőzünk meg vele,hanem ők is rájönnek ezekre a dolgokra,előbb vagy utóbb.

Persze,akit ugyanúgy semmibe vesznek a nők,és bizony egyre több ilyen embert találok ezen az oldalon is,de a való életben még több van... ami nem is baj szerintem,ez is lenne a lényeg.

Az igazságot amiért leírom ami történt velem,az picsogás meg stb.,értem. :)

24/F

2015. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én két kategóriára szoktam osztani az embereket. Vannak azok, akiknek pénisz van a lábuk között (ők ugyebár a férfiak), és vannak a férgek.
2015. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8 Az a baj veled, hogy nem tudod feldogozni a múltadat és azt hiszed annyi mindent tudsz a világról, aztán másokat traktálsz a nézeteiddel.

Annak idején engem is próbáltak térítgetni a szar világnézetükkel, mint amiket itt olvasok és sajnos befolyásoltak egy ideig, de már felébredtem és már az ilyen negatív világnézetű emberek ellen vagyok és szeretném, hogy ne legyenek ennyire besavanyodott és szűk világnézetűek az emberek.

Sajnos most is próbálnak egy páran traktálni ezekkel, de mindig kiosztom őket és próbálom helyesebb útra téríteni őket.

Feladni a párkeresést és genetikára meg kategorizálásokra fogni a sikertelenséget nagyon gyerekes és férfiatlan dolog. Tanulni kell a hibákból és tiszta lappal kell indulni, ennyi.

2015. okt. 10. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!