Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyakra puszi idősebb férfitól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyakra puszi idősebb férfitól?

Figyelt kérdés

Kollégám ismerőse -nálam jóval idősebb férfi-elég gyakran jár be a céghez, folyton hűlyülünk egymással, egyfajta visszafogottabb flörtnek nevezném. El-elkapja a derekam, ölelget,stb, de ennyiben kimerült eddig.

Ma meg odajott és miután kezet fogott a kollégámmal,odajött hozzám, odahajolt,azt hittem, arcra puszi lesz, de egy leheletnyi nyakra puszit kaptam helyette s egy bókot utána,hogy kellemes az illatom...

Most akkor...?

Hirtelen több lett puszta csipkelődésnél?? Szerintetek mire véljem?


2015. okt. 12. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátok nem hiszem hogy nyakon puszilgatják egymást. Figyeld hogy milyen ha a közeledben van. Idővel majd kiderül hogy mit is akar tőled.
2015. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

És ez a mai nő....szégyen...

"Buján fetrengtünk mindahányan,

s az évek szálltak, mint a percek,

véred kiontott harmatával

irgalmazz nékünk, Jézus Herceg!"

2015. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Linó03 ***** válasza:
100%
A barátok valóban nem nyakra-puszilkodnak. Szerintem finoman közeledik, amolyan te is szeretnéd-e módon, vagy valami ilyesmi.
2015. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Eleget figyelem, de eléggé fura szitu.

Pl.van úgy,hogy bejön a céghez, kávéval kínálom, s mikor tenném le a kávét neki, vagy a derekamat kapja el,megszorongat,vagy a kezem fogja meg, de valamilyen formában hozzám ér. Vagy ha épp mellette mennék el, elkap s megölelget...Eddig különösebb jelentőséget nem is tulajdonítottam neki.

De van úgy is,hogy bejön, illedelmesen köszön,de elvan a kollégámmal, alig néz rám.(igaz,olyankor én is alig-alig rá).Aztán ha elkapja a tekintetem, akkor beszél hozzám is, legutóbb pl. a magánéletem érdekelte(van-e párom, ki az, stb..).

De ez a nyakra puszi azért rendesen elgondolkodtatott,nagyon meglepett.Azt éreztem,hogy mikor odahajolt, hirtelen nem tudta,hogy mitévő legyen, mert pár másodpercig habozott,mielőtt ezt lépte.

2015. okt. 12. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fú, én megörülnék attól, ha a nyakamba csókolna valaki, akivel nem vagyok intim viszonyban. Nem tudom, mit akar a pasi, de nálam elvágta volna magát örökre.
2015. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem elég egyértelmű...gondolom, kíváncsi volt a reakciódra, ennek függvényében lépi a továbbiakat. Bátorítottad?


Off: jaj, második válaszoló, te normális vagy? A világon a szex a legfontosabb, minden erre épül, szerinted miért élünk? Azért, hogy szaporodjunk, és tovább vigyük a fajt, ahogy az összes többi élőlény teszi. A maradék humbug.

2015. okt. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már ma is itt járt, ma csak ketten voltunk, bármit megpróbálhatott volna, errefel visszafogott volt.ÁÁh,nem értem.


Utolsó válaszoló, kérdésedre: igen, van úgy,hogy én provokálom,vagy hasonlóan reagálok az ő provokációjára, az már egyenlő a bátorítással..

2015. okt. 13. 07:51
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

6-os

Azért csúnya lenne a világ ha minden erre épülne.......

Ha neked ez a normális ,hogy a kérdező nyakát apuci korú férfiak puszilgatják és ez még tetszik is neki.....hát inkább semmit nem mondok.


Kérdező meg akar fektetni téged a fickó ennyi az egész.

2015. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:
Beléd van zúgva és te is ugyanúgy. Nem kell ezt titkolni, mondjátok ki!
2015. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!