Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt lettem kaposabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt lettem kaposabb?

Figyelt kérdés
21N vagyok es azt vettem eszre, miota kikoltoztem ausztriaba, sokkal kaposabb vagyok a ferfiak szamara. Pl facen adatlapomon nincs kint a lakhelyem, de ahogy beszelgetes soran kiderul, hogy kint elek, rogton elkezdenek udvarolni, talalkozni akarnak, bokolnak, stb... Pedig nyilvan tavolsag miatt amugy sem kezdnek olyannal, aki nem itt lakik... De most komolyan, jol erzem hogy emiatt vagyok nepszerubb? Talan lehetoseget latnak igy benne(m)?
2015. okt. 17. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg így bátrabbak :) Kevesebb az esély, hogy találkozzatok. Magyar férfiak nagy része önbizalomhiányos.
2015. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt...de most komolyan
2015. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kapósabb vagyok idekinn:) Magyaroknak és ittenieknek egyaránt. De a legutóbbi magyar szokás szerint kamusi volt (házas volt de letagadta), így csak itteni jöhet szóba!
2015. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mikeXxX ***** válasza:
Lehet azt hiszik ha kint vagy degeszre keresed magad ,meg lehet azt hiszik így nekik is van esélyük egy jobb életre ,illetve lehet jobb képeket raktál csak ki azért ,de lehet azért is mert azt hiszik így hiányod van , hogy kint élsz ! Egyébként azt én is észrevettem hogy tapadnak rám kint a nők Németbe 5x annyi nő flörtölt velem mint Magyarban .36 f
2015. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!