Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a nő, aki még huszonévesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő, aki még huszonévesen is folyamatosan egyedülálló, az selejt valamiben? Állítólag a normálisak mindig foglaltak.

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 12:23
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
34%

Helló!


Nekem voltak kapcsolataim,köztük többévesek is,most,közel a harminchoz,ismét szingli vagyok.Nyilván bennem is van hiba bőven,de többnyire egy kapcsolataiban nyitott,toleráns nőnek érzem magam,aki valószínűleg túl jószívű.Bár igaz,van,amiben változnom kellett,és változtam is,például a hisztik...Nos,úgy vélem,aki non-stop egyedülálló,annak biztosan van defektje.Mentális téren,lelkileg,egyéb.Nem selejt,de belül valami gond van,amit meg kell oldani.

2015. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
16%
Hát...aki 30 éves korára is még szingli..mindegy, hogy férfi vagy nő-e...99%, hogy defektes. Sok ismerősöm van, férfi is és nő is...aki még 30 felett is egyedülálló és a legtöbbnek nem is volt senkije....nos, komoly problémák vannak náluk. Rigolyások, nekik senki és semmi nem jó sohasem. Mérhetetlenül önzőek, egoisták, kritikusok, infantilisek, felszínesek, beképzeltek. Most így hirtelen ezek jutottak eszembe róluk, mint elrettentő tulajdonságok..
2015. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

#22-es

Ezen tulajdonságok mind megvannak az ismerőseidnél vagy egyik ilyen, a másik olyan?

Nekem úgy tűnt, hogy általánosítasz.


Attól, hogy valaki egyedül van 30 évesen, még nem biztos, hogy szingli.

Attól, hogy valakinek 2-3-4 évig nincs komoly kapcsolata, ugyancsak nem lesz egyből defektes.

Sőt, attól, hogy valakik "önzőek, egoisták, kritikusok, infantilisek, felszínesek, beképzeltek", még simán lehet, hogy van párjuk.

Én nem látok feltétlen korrelációt a partnerek száma és az emberi értékek közt.


Simán lehetséges, hogy az a szituáció nem alakult ki, amiből lehetne valami számára.

Sőt, ugyebár lányról van szó, akikre elve jellemzőbb, hogy elbeszélget egy szimpatikus sráccal, tekergeti a haját és arra gondol, hogy már most olyan nedves a bugyija, mint még soha, de a srác nem veszi a jeleket(vagy veszi, de nem érdekli) és mivel ennél többet ő(a lány) aztán nem tesz, az a férfi dolga, így annyiban is marad.


Sokszor hallom azt a károgást, hogy a srácok nem is a szebb lányokra hajtanak, hanem a bevállalósabbakra. Ez nem véletlen.

Ha a bevállalósabbak kelendőbbek a szépeknél, hova tennéd az átlagos, nem bevállalós csajokat a sorban?


Simán lehet a kérdező egy teljesen normális, átlagos lány, aki csak úszik az árral. Na most ha a vízben vannak rendre szebbek/bevállalósabbak is mellette, akkor kész is az új kérdés a GyK-n...

2015. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
20%
Ezek így mind megvannak, az összes 30 +-os ismerőseimnél. Azért is írtam... Aztán van, amelyik persze panaszkodik, hogy hát milyen rossz egyedül..miért nem kell senkinek...majd mikor randira hívják, az első 10 perc után közli, hogy áhh ne, neki ez a pasi nem elég jó...ez túl gyerekes..a másik túl öreg..stb. Van olyan, is, aki minden létezőt bevet..lefogy 10 kilót,mert azt hiszi majd 50 kilósan nagyobb keletje lesz...bevásárol egy csomó szerelem vonzó ásványékszert, aztán attól reméli, hogy majd becsönget a fehér lovas herceg az ajtón. Mondom...itt nem a külsővel...nem a korral...hanem szimplán a fejben vannak problémák. Én ezt tapasztalom a szingli 30-as ismerőseim körében.
2015. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
40%

Igen, ez elég tipikus, de tudod, eljön majd nekik is az a kor, mikor ezernyi érv lesz bárki ellen és csak egy mellette, de az az egy majd mindent legyőz.

Megalkuvás FTW!

2015. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
0%
Nem, akikről én beszélek tuti nem állnak semmilyen kapcsolatba senkivel sem. Na jó, van egy olyan pasi facér ismerősöm, aki néha egyetemista kur.vákhoz jár.............de nála is ennyi. Persze van 1-2 akinek volt pár rövidebb ideig tartó kapcsolata...olyan max 1-2 évig. De azért mondjuk 34 évesen mindössze 2 évig tartó leghosszabb kapcsolat felmutatni elég gyenge. Én nem mondom azt, hogy 100%, hogy minden 30 feletti szingli defektes....de a tapasztalataim alapján a többség bizony az. És igen, akik párkapcsolatban élnek 30 évig..azok sem tökéletesek! Sző sincs róla. Na de ők találtak valakit ennek ellenére?? Akkor a szinglik vajon miért nem?
2015. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
49%
Vagy annyira belerigolyásodnak,merevednek az egyedüllétbe...hogy inkább egyedül is maradnak...... Sajnos a kor előrehaladtával egyre merevebb az ember... egyre nehezebben alkalmazkodik...és bizony innen könnyen áteshetnek a ló túlsó oldalára...
2015. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
igen selejtek vagyunk, de legalább valamiben különbözünk a többiektől.
2015. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem selejt, és aki ismeretlenül annak tartja, az tapló! Sokféle oka lehet, amit a kívülálló nem tud.
2015. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Nekem tizenévesen volt egy elég súlyos betegségem. Mar közel 20 voltam, mikor orvosi beavatkozás miatt javult a helyzet. Tizenévesen nem nagyon buliztam. Most kezdtem el érzékelni,ha megyek valahol, utánam fordulnak a hapsik. Nem,nem érzem magam selejtnek. Nem én tehetek a betegségről, se az időzítesről.
2015. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!