Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a nő, aki még huszonévesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő, aki még huszonévesen is folyamatosan egyedülálló, az selejt valamiben? Állítólag a normálisak mindig foglaltak.

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 12:23
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Atya ég, hova fajul a világ...Tehát attól lesz manapság valaki értékes ha minél több ember ágyában megfordult...
2016. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

En harmincevesen vagyokegyedulallo. Miert? Mert a sok visszautasitas utan ugy dontottem, hogy az egyedulletemet arra forditom, hogy tanuljak, hogy fejlesszem magamat, hogy olyan no legyek, akivel szivesen randiznek.

Es ha defektes, ha nem, nem is erdekel, hogy kimit mond, elvezem ezt az idoszakot, es szabad vagyok, nem kot le semmi.

A masik indokom, hogy nekem egy olyan pasi kell, aki rocker, de mindenfele zenet szeret es szivesen jar koncertekre, de hippie lelke van, vagyis erdeklodne mindenfele alterntive eletmod irant, mint pl lakokocsival vegig utazni a vilagot, akinek tv-je van mar szoba se jon, mert nekem nem kell vmi szuklatokoru majom, es fontos, hogy erdeklodjon a spiritualis dolgok irant is. Szereti a termeszetet es a szabadsagot is.

Mar ezekkel kilottem a ferfiak 98%-at, es akkor meg arrol nem is beszeltunk, hogy jo lenne, ha tetszene nekem, es ha az erzes kolcsonos lenne. Szoval az esely az nulla.

Vicces, hogy talaltam egy ilyen pasit, de a vegen csak jobaratok lettunk.

Ha ezek miatt selejtes vagyok, am legyen, mas velemenye nem igazan hat meg :)

2016. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Azért mert tv-je van miért lenne egyből szűklátókörű majom? Azért ennyire nem kéne beskatulyázni az embereket.
2016. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
#43 Ezen én is nagyokat néztem. Jobb, ha a monitoron nézi az RTL Klubot? :DD xD
2016. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Ha az RTL klubot nezi, hmmmm mondjuk ugy, hogy nem az a fajta ember, akivel en meg szeretnek ismerkedni.
2016. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!