Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a nő, aki még huszonévesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő, aki még huszonévesen is folyamatosan egyedülálló, az selejt valamiben? Állítólag a normálisak mindig foglaltak.

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 12:23
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
57%

Nagy az esely arra, hogy nem selejtes, inkabb a vilag az! Nekem sem voltak tul nagy elvarasaim, de mar akkor naggggyon nehez volt olyan part talalni, aki normalis (kinezetre is) nem ketszinu, egyenes, jo humoru, nem drogos italozos, csajokat valtogato es van tartasa, elvei lelke!

Ahova fosulira jartam, azt mondtak, hogy ha vlaki szuzen vegzi az meg is erdemli! Haaat...akkor biztos megerdemeltem! De megerte kivarni, bar nem ebben az orszagban talalt ram!

Elnezem mi van most, a randikon az aszatal felett textelnek mukorommel, szempillaval, afiuk es szepen lenyalt belott seroval,markas cuccokban; mikozben egymashoz allig szolnak, vagy ha igen, akkor is olyan: a csaly: o, de szep hosszu alabad, a gyerekeinknk biztos szepek lesznek...vagy modellek ami en szerettem volna lenni, csak nekem nem sikerult...Kinek van szuksege ilyen selejtes, ures, emelygos, onmagamutogatos kapcsolatokra? Az emberek mar nemcsak azt felejtettek el, milyen embernek lnni, hanem azt is mi a szerelem, vagy egyaltalan milyenek az emberi kapcsolatok... Ez egy selejt vilag!!!

2015. okt. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Miért lenne defekt azzal, aki rengetegszer volt egyedülálló? Persze, ez is benne van a pakliban, van is 1-2 nem túl normális ismerősöm, de ezt vegyük elhanyagolhatónak. Alapvetően a mai társadalom az extrovertált embereknek kedvez, ez nem kérdés. Aki introvertált, vagyi befele forduló (mint pl. én), azt megbélyegzik. Pedig ugyanolyan ember, csinálja a dolgait, él, virul, csak éppen mivel nem sokat tudnak róluk az emberek, nem tudnak velük mit kezdeni, megbélyegzik, kitaszítják, semmibe veszik őket. És ez is csak EGY lehetőség a sok közül, h. miért lehet valaki egyedül. Persze, egy nyálzó hülyével, egy zsírdisznóval, egy túlságosan kezdeményező emberrel szintén nem vagy alig akarnának összejönni.
2015. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 Annamari24 válasza:
93%

Kedves kérdező.

Nem vagy defektes attól, hogy megválogatod a partnereidet, nem is leszel. A mai fiatal kis tini lányok a pávafiúkra biknak, és hagyják magukat meg...ni minden disco háta mögött.

A pasik azt a csajt szeretik aki nem adja magát könnyen, akitre vadászhatnak.

Nem mindíg a külső számít, de azért az összhang legyen meg. Sokat számít, hogy egy pasi mit tesz meg a lányért, de nem elég megszerezni, meg is kell tudni tartani, amiben sok pasi elég gyenge. Azt hiszik, hogy a csaj elég jól helyretenni és már az övé. De nem, kedvességre, figyelemre, törődésre, megértésre vágyunk, nem csak jó szexre.

Én is megválogatom a partnereimet, és 27 évesen csak a 4. pasim van. Sokan, ennyi idősem már a 10-20 pasin is túl vannak.

2015. okt. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A Tengerész ***** válasza:
100%
1. Nem selejt, csak épp így alakult az élete. Pláne ha igényes. De egyáltalán mi az hogy huszonéves? Egy 21 éves szinte még gyerek! 2. Nem igaz. A "mindig foglaltak" azok általában a könnyen kaphatók. De őket rúgják ki max 40 évesen.
2015. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 lowriderGirl ***** válasza:
100%

Mindig elámulok az ilyen sztereotípiákon... ha valaki nincs folyamatosan, legalábbis rendszeres időközönként kapcsolatban, egyértelműen infantilis/defektes/frigid/nagyképű és társai... Nevetséges.


Az teljesen elképzelhetetlen, hogy az illető valóban jól érzi magát egyedül? Hogy nincs feltétlenül szüksége valakire ahhoz, hogy teljes értékű, elégedett életet éljen? Persze, nyilván nem örökre, mivel az ember társas lény, de én személy szerint, ha nem érzek különösebben komoly érzéseket valaki iránt, akkor nem fogok vele összejönni, csak úgy, miért ne alapon.


Komolyabb érzelmeket pedig igenis nehéz kiváltani az emberből, nem azért, mert magas elvárásai vannak, hanem mert egyszerűen nem biztos, hogy mindenki megérint, akivel valaha találkozol. Attól, hogy valaki nem társfüggő és nem érzi szükségét, hogy együtt legyen valakivel akkor is, ha nincs mélység mögötte, még egyáltalán nem defektes. Az ilyen emberek azok, akik igazán a legőszintébb és legkiegyensúlyozottabb kapcsolatokra képesek, akik valószínűleg boldogan fogják leélni az életüket valakivel, akire esetleg "sokáig vártak", nem úgy, mint azon társaik, akik végigpróbáltak egy egész sort, és a körülményeknek és kornak megfelelően az épp aktuálissal fordították komolyra a helyzetet.


Egyedülállóan is egész értékű minden ember.


Illetve, a kommenteket olvasgatva, talán nem mindenki...

2015. okt. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Manapság rengeteg a válás. Inkább jöjjek össze később a kedvesemmel, akit elveszek, de az tartson egy életen át. Milyen alapon ítélnék el bárkit is, akit nem ismerek? Magam is introvertált vagyok, és sok hibát elkövettem az életben miden jószándékom ellenére, és tudom, milyen az, amikor tele van az ember önváddal (ami nem egyenlő az önsajnálattal!), és úgy van vele, hogy miért terheljen másokat önmagával? Sajnos ez akár éveken át is tarthat. Az ilyen embereknek épp elég a saját lelkiismeretük. Nem kéne erre még egy lapáttal rátenni az ismeretlenül itélkezőknek, és selejtnek kikiáltani őket.
2015. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 Spion9 válasza:
NORMÁLIS?????? Mi az, hogy normális? MI ennek a definíciója? Szerintem inkább jelen esetben nem átlagos. Az ilyen illető lehet ettől függetlenül teljesen (hétköznapi) normális. Ez lehet, hogy csak az én heppem, de én nem szeretem a hétköznapi dolgokat. Ami megszokott, unalmas.... Mindig a kihívást keresem az élet minden területén. Ez a huszonéves nő akiről szó van, gyanítom a szöges ellentétem. Visszahúzódó, társaságkerülő, túl csendes. Ezáltal nem kelti fel a férfiak érdeklődését, még ha csinos, akkor sem.
2015. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
ilyen alapon ezt akár a férfiakrol is kérdezhetnénk. Hülyeség az egész kérdés.
2015. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Az a selejt, aki ezt a kérdést kiírta. Amúgy fiúkra ugyanúgy mondhatnánk: az a férfi, aki huszonévesen folyamatosan egyedülálló, selejt valamiben?
2016. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem inkább az a defektes, aki mindenáron párt akar, bármi áron, akár úgyis, hogy megalázza magát. Benne marad egy rossz kapcsolatban, csakhogy legyen valakije. Akkor sem szakít a másikkal, ha közben már nem szereti.
2016. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!