Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózás közben ha férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben ha férfi NEM csukja be a szemét akkor az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat. Érdekel.
2010. márc. 17. 13:59
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
100%

Szia!

Az én Párom 9 éve nem csukja le, mert állítólag szeret látni közben!

Remélem nem baj?

Ennél vannak nagyobb gondok is!

Üdv.: Anita

2010. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmit sem jelent! Én 4 évig jártam ilyen pasival, neki izgi volt közben az arcomat néznie, ennyi:) Egyébként ÉN akkor szoktam, ha vannak zavaró körülmények.. szülők, munkatársak, ilyesmi
2010. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Azt hogy ki akarja élvezni a szépségedet!
2010. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
96%

Öcsém, nagyon durva, hogy egyesek miket hoznak ki ebből a dologból.


Én tudjátok miért tartom nyitva a szememet csókolózáskor olykor? Mert mocskosul izgató al átvány, ugyanis kifejezetten gyönyörűnek találom a barátnőmet. És ha esetleg ő is kinyitja a szemét egy másodpercre, az hihetetlenül bensőséges hangulatba kerít engem.


De igen. Ha nyitva van a szeme, az azt jelenti, hogy nem megbízható, meg nem élvezi. Hülyegyerekek.

2010. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Igen azt jelenti, hogy nem álmos!
2010. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
89%
14.13-nak a pont!Végre valaki!!!:)
2010. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Eddig válaszokat köszönöm és várom még a további válaszokat is.
2010. márc. 17. 14:17
 18/37 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátom. Nem csukta be a szemét csak kb. 10 alkalomból 3x. Azt is inkább ha otthon voltunk. Azzal magyarázta, hogy szereti tudni mi történik körülötte. Az ilyen csak mutogatni akar. Arra kellesz, hogy legyen valakije! Bocs, de ez tényleg így van! Hagyd ott!
2010. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Na igen szereti nézni a szépségedet. ennek ugye te se dőlsz be? Láthat előtte és utána is. Vagy akkor miért nem csinálja csak ritkán. Ez gáz szerintem!
2010. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Nem, nem dőlök be. Érdekel mások hogyan gondolják ha egy férfi nem csukja be a szemét csókolózás közben.
2010. márc. 17. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!