Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózás közben ha férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben ha férfi NEM csukja be a szemét akkor az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat. Érdekel.
2010. márc. 17. 13:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nem tudom, most már komolyan elgondolkodtam. Én alapvetően elég naiv vagyok, de az emlékeim nem engedik elhinni a pozitív véleményeket, bocs fiúk! Az ex barátom általában nyitott szemmel csókolózott. Megkérdeztem miért, mire azt felelte ő is amit itt többen is írtok, hogy szeret nézni közben, meg szép vagyok és társai. Én elhittem neki, de továbbra sem hagyott nyugodni a dolog, mert ha kinyitottam a szemem nem egyszer fordult elő, hogy nem engem, hanem a környezetet nézte. (a sétáló embereket, történéseket) :S A kapcsolatunk rövid ideig tartott. Szakítottam vele, mert sok olyan "apró" dolog történt, amik kezdtek gyanúsak lenni. (például az milyen, hogy próbált tanácsot adni, hogyan hordjam a hajam. Ezzel így önmagában nincs is gond. A gáz csak az, hogy a jelenlegi barátnője pont az általa lefestett frizurát hordja. Gyanúm is van afelé, hogy kavartak míg együtt voltunk.) A lényeg, hogy az én esetemben ez valamiféle jelnek volt tekinthető. Úgy gondolom, hogy ha szeret, akkor becsukja a szemét, mert az élvezetre koncentrál. Persze lehet, hogy élvezi, ha nézhet. Rendben van, de ne gyakran csinálja, mert az már inkább gyanús!

19/L

2010. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit.
2010. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem csukom be a szemem mert szeretem látni a párom szépségét!Az asszonykámmal 14 éve vagyok együtt!F35
2010. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Azta. Te komolyna idióták vagytok mind, ahogy látom. Akkor "ne dőlj be" az olyan abromságoknak, hogy csak szeret nézni közben. Elvégre én is hülyeségből írtam. Ezek a lányok jobban tudják, hogy mire gondol egy férfi ilyen esetben, mint egy férfi, aki személyes tapasztalatból bezsél.

(Haha, ez így leírva még viccesebb is, mint gondoltam.)


SZóval ja, a barátod egy se.ggfej, szakíts vele, halál rá. (Komolyan, akik itt osztják az észt, hogy ez nem jó jel, azok szörnyne megkeseredett és bizalmatlan emberek lesznek. Vidám életnek néznek elébe.)

2010. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

14:37


Komolyan egészen félelmetes, hogy micsoda összefüggéseket tudtok kiekerekíteni a dologból. De persze ha nektek így kényelemsebb az élet, akkor hajrá. Gondoljatok csak továbbra is fasságokat.

2010. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd ott , az ilyen emberek genetikai szörnyek mert ha becsukják a szemüket smárolás közben átváltoznak és megesznek téged.100% h ezt jelenti ezt olvastam valahol akkor biztos h ígyvan nem pedig kitaláció. Ja am meg 2012-ben világvége lessz ugyhogy nem mind1 ?

Bocsesz csak már unom az efféle hülye kérdéseket....

2010. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló. Még mielőtt a kérdésem kiírtam volna átnéztem egy jó pár ilyen kérdést. Meg érdekel mások gondolata erről.
2010. márc. 17. 14:57
 28/37 anonim ***** válasza:
61%

14:37-es vagyok. Bocs de véleményem csak lehet. És az én eddigi tapasztalatom ezt mutatja. Az ember a saját tapasztalatai alapján ítéli meg a dolgokat. Én is ezt tettem, de kövezz meg!


"A lényeg, hogy az én esetemben ez valamiféle jelnek volt tekinthető."


El kéne olvasni!!! AZ ÉN ESETEMBEN. De bocs, hogy megosztom tapasztalatomat.

2010. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
14:58-as. Köszönöm a tapasztalatod. IGEN mindenki csak azt tudja elírni.
2010. márc. 17. 15:01
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

14:58


És pont ez az, ami baromság. Miért lett volna jel? HOnnan veszed, hogy összefüggöt bármivel is?


Tegnap este láttam egy cirmos cicát az ablakomban, ma meg egy kib@szott nagyot szartam reggel. Ezentúl tudni fogom, hogy ha cirmos cicát látok, akkor jobb, ha vécéközelben maradok.

2010. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!