Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem tetszek az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem tetszek az egyik tanáromnak. Véleményeznétek?

Figyelt kérdés

A történelem tanáromról van szó. 36 év körüli, helyes fazon. Családja is van meg minden. A lányokkal amúgy is engedékenyebb (azokkal akik nem pofáznak egész órán), de dolgozatkor senkinek nem segít. Nekem segített.

Egyszer felelt valaki, és közben nekünk a könyvet kellett olvasni. Felnéztem és pont rámnézett, elkapta a fejét (teljesen higgadtan). Aztán direkt megfigyeltem és dolgozat közben is néz. Egyébként szép lány vagyok, és szerintem egy szép lányt megnéz mindenki. Még én is. De meg szoktam érezni, ha valaki máshogy néz rám. Akkor is ha csak egyszer néz rám. Részemről inkább csak rajongás.

18/L

Amúgy vicces tanár, modern poénokkal, de sosem viszi tulzásba és álmodtam is már vele érdekeseket.

Vélemény?:)


2010. márc. 17. 15:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
45%

egy könnyű kis kalandot keres az aljadék

sajnos nem egy ilyen van

2010. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Szerintem attól, hogy szépnek tart, nem azt jelenti, hogy kalandot keres.
2010. márc. 17. 15:34
 13/25 anonim ***** válasza:
91%
nem keres semmilyen kaladnot, egyszerűen csak tetszel neki, örülj neki
2010. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%
ha csak szépnek tartana, nem viselkedne így
2010. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ismét mondom, nem csábított be sehová sem. Irónikus volt.:D Ha tanár lennék és lenne egy helyes fiú, én is segítenék neki.
2010. márc. 17. 15:37
 16/25 anonim ***** válasza:
54%
előbb-utóbb felajánlja a délutáni korrepetálást a szertárban
2010. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Én pedig előbb-utóbb belemennék.
2010. márc. 17. 15:45
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Az baj lenne meg, ha valamelyik tanár így csinál, hogy azoknak segít akik helyesek vagy szépek. Mert szerintem nem kellene megkülönböztetni az alapján az embereket, hogy helyesek-e vagy nem. Szerencsére nem vagyok valamai csúnya srác, de ha velem csinálnák ezt akkor az nekem nem lenne jó. Te meg szerintem hagyd azt a tanárt még mielőtt elválna tőle a felesége, mert megcsalta az egyik tanítványával.
2010. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

akkor minden rendben, egy utolsó sza. alak megtalálta a ribijét

grat

2010. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Kösz.
2010. márc. 17. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!