Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem tetszek az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem tetszek az egyik tanáromnak. Véleményeznétek?

Figyelt kérdés

A történelem tanáromról van szó. 36 év körüli, helyes fazon. Családja is van meg minden. A lányokkal amúgy is engedékenyebb (azokkal akik nem pofáznak egész órán), de dolgozatkor senkinek nem segít. Nekem segített.

Egyszer felelt valaki, és közben nekünk a könyvet kellett olvasni. Felnéztem és pont rámnézett, elkapta a fejét (teljesen higgadtan). Aztán direkt megfigyeltem és dolgozat közben is néz. Egyébként szép lány vagyok, és szerintem egy szép lányt megnéz mindenki. Még én is. De meg szoktam érezni, ha valaki máshogy néz rám. Akkor is ha csak egyszer néz rám. Részemről inkább csak rajongás.

18/L

Amúgy vicces tanár, modern poénokkal, de sosem viszi tulzásba és álmodtam is már vele érdekeseket.

Vélemény?:)


2010. márc. 17. 15:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Melyik város? Nekem van egy 36 körüli, családos töritanár haverom :D
2010. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Öhm, akkor inkább nem mondom el. :D Ha a haverja vagy akkor úgyis tudod, hogy ilyen-e, vagy sem.;)
2010. márc. 17. 18:29
 23/25 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megmondhatod, meg sem említem neki, annyi eszem nekem is van, hogy nem hozok egyszerre három embert (téged, őt, magamat) lehetetlen helyzetbe. Amúgy sem lakunk már egy helyen.
2010. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

sztem nincs ebbe semmi para

én is tetszettem pár tanárnak általánosba is gimiben is sőőt most az egyetem is :D:D vicces :D

csak azt utálom mikor mások is tök totál észreveszik és piszkálnak vele h pl: 'uuuuuuu téged ugyis imád ez vagy az' pedig nem szoktam feltűnősködni, csak néha kiszúr magának egy- egy tanár, ez van.

élvezd a szitut de ne feltűnően, és soha de soha ne kezdj ki vele, vagy ne hagyd h kikezdjen veled.

2010. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Ugyanez van nálam is.:) Oké, köszönöm.:)
2010. márc. 19. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!