Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Nektek egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták! Nektek egyetem mellett van időtök párkapcsolatra? (Lent! )

Figyelt kérdés
Normális, komoly párkapcsolatra gondolok, olyanra, ami egy konkrét cél (pl.: házasság) felé halad. Hogyan csináljátok, hogy helytálltok az egyetemen reggeltől késő délutánig (előadásokra bejárni, gyakorlatokra bejárni, beadandót írni, zhkra, vizsgákra tanulni), mellette ott a háztartás és még a párkapcsolat is jól megy?

2015. okt. 31. 13:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem lenne, csak barátnő nincs.
2015. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem okozott gondot az egyetem. Amikor elkezdtem, akkor 4 éve voltunk együtt a párommal. De nem voltak köztünk problémák, pedig a sok tantárgy, beadandó stb. mellett napi szinten buszoztam úgy, hogy csak az odaút 1.5 óra majdnem s hajnali 4-kor keltem. Szóval a mosottsz@r az semmi volt hozzám képest estére :D


Viszont, ha nem volt úgy időm, hogy csak kimondottan a vele foglalkozzak, befogtam segíteni a beadandókkal vagy a gyakorlathoz szükséges dolgok előállításába :) Igazából nekem sokat segített az ilyenekben, tanultam de mégis együtt voltunk. Amikor meg tanulnom kellett mondjuk zh-ra vagy szigorlatra addig ő lefoglalta magát és utána meg kikérdezett :D Úgyhogy nem volt menekvésem a tanulás elől sem...:)


Viszont szerintem sokat számított az, hogy nálunk lakott. Szóval nem az volt, hogy most nem érek rá és akkor nem tudunk találkozni X napig, mert annyi a dolgom..


N25

2015. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

2 éve vagyok együtt a barátommal, és bár elég nehéz tud lenni néha összeegyeztetni a dolgokat, de amit akar az ember, arra szakít időt :)

orvosis vagyok és nem szuperember, szóval végképp nincs sok időm, de hét közben mindig be tudunk iktatni 1-2 rövidebb találkozást minimum, a hétvégéken pedig legalább egy együtt alvást.

mi még nem élünk együtt, és várhatóan nem is fogunk, amíg nem végzek. ő tud dolgozni egyetem mellett, de sajnos én nem.

2015. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár én már végeztem az egyetemmel, azért leírom. Nekem volt időm. Amikor kezdtem, akkor 5 éve voltunk együtt. Másodév végén összeköltöztünk, ő dolgozott, nekem árvasági + ösztöndíj. Örökölt lakás, így a költség viszonylag alacsony. Negyedévet kezdtem, amikor jöt a tervezett baba. Igaz hogy kaptunk nagyszülői felügyelet-segítséget, de nem túl sokat. A férjem ( baba előtt esküvő is volt) műszakba dolgozott.

Szerintem tényleg mindenkinek arra van ideje, amire szeretné. Ami/aki fontos, arra időt kell szakítani.

Egy kémia-fizika szakos tanárnő. :)

2015. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

Hát...én munka mellett tanulok most az egyetemen és van időm a páromra is:) pedig a munkaidőm nem 8-16-ig tart, hanem bőven tovább. Még barátokra is van időm...:)


A nappali BSc alatt is volt barátom végig, az egyetem 5 évéből 3-ban együtt is laktunk. Ameddig ő dolgozott én suliztam/tanultam/takarítottam, hétvégén meg attól függött, hogy mit csinálunk hogy hanyadik hét volt az egyetemen :D 7. meg 14. hét plusz a vizsgaidőszakban annyit látott hogy tanulok, de sosem csinált ebből problémát, elfoglalta magát...szerintem simán összeegyeztethető....ja és mielőtt a büfészakkal jönnétek, BME mérnöki kart végeztem ;)

2015. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Persze!! Sokkal több időd van így is mintha melóznál,mert munka mellett sokkal nehezebben jut időd a fontos dolgokra (tapasztalat)

Szóval egyetem mellett jut időd olyan dolgokra, ami majd munka mellett talán nem is fog :D

23 L

2016. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!