Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki árulja már el, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki árulja már el, hogy mi a fenének nem lehet felrakni képet azzal akivel kapcsolatba vagyok? Mi zavaró van abba, ha valaki látja, hogy együtt vagyunk? Miért fáj ez a nőnek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 18:36
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Értem, köszi a választ:), hát, engem nem zavar az ilyesmi. Nem vagyunk egyformák.
2015. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Vigyázzatok, mert a párotokkal közös fotóba belelehet halni :)
2015. nov. 4. 19:12
 23/42 anonim ***** válasza:
66%
Te meg vigyázz mert a fb mánia elszívja a maradék agyadat is. Vagy már meg is történt. Sajnálom a párod hogy ilyen gyerekes alakkal hozta össze a sors. Komolyan te abban méred a kapcsolatotok komolyságát, milyenségét, hogy van e rólatok közös kép. Ha igen akkor sajnos szellemileg nem vagy épp felnőtt..remélem erre szegény lány is rájön hamarosan. Ha nekem ezen hisztiznél nem kéne hogy kidobj, mert én tenném meg szemrebbenés nélkül. Nem a kép miatt, azért mert ennyire gyerek vagy.
2015. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
74%

Elképzeltem ahogy a barátom elém áll és azzal fenyegetőzik hogy vagy rakunk ki közös képet magunkról facebookra, vagy elhagy. :D Bepisilnék a röhögéstől :D :D :D

A párkapcsolat FELNŐTT embereknek való kérdezőkém, ez pedig a FELNŐTT párkapcsolatok kategória. A 12 éves pisiseknek ott van a tini kategória.

2015. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
2%
Azt mondjuk bírom, mikor az ilyenek, mint az utolsó kettő ezt eljátsszák, de arra senki nem ad épkézláb magyarázatot, hogy a kérdező párja miért nem bírja felvállalni a kérdezőt. Akárki akármit mond, hogy "nem facebookon élem az életem" stb... nem kéne, hogy ez akkora erőfeszítés legyen, vagy probléma, főleg ha a másiknak sokat jelent. Aki ennyire ellenzi, ott inkább igen is gyanús, hogy szégyelli a másikat.
2015. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Mit játszunk el??? mégegy ovis..

Persze rögtön vádoljuk meg azzal, hogy szégyenli. Még véletlenül sem az, hogy nem tezsi fel magát, és az életét a netre, mert nem akarja hogy mindenki rajta csámcsogjon, hogy ne adj isten visszaéljenek a képével stb. Ha már itt tartunk ezt miért nem lehet tiszteletben tartani, hogy neki ez fontos? Mért pont a kérdező hisztijét kell tiszteletben tartani? Az meg a másik, hogy felnőtt ember ilyet alapból nem vesz fel, mert nem 10 éves. Mert tudja hogy van internet meg van a valóság.

2015. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
54%

#26 Csakhogy a valósában tényleg gyakori, hogy valaki nem vállalja fel a másikat... és sajnos éltem már át ilyet. Nekem ez egy fajta mérce lett, épp ezért. Nagyon tudsz vagdalkozni, hogy hiszti... de kva szar érzés, mikor az embert szégyellik, az a büdös nagy helyzet.

Nekem nem azért számít, hogy villoghassak a párommal, amúgy sincs sok ismerősöm, meg leszarom kvázi ki mit gondold. De számít, hogy tudom, a párom büszkén vállal-e, avagy ciki neki, hogy velem van, mert bár jól megvagyunk, de mondjuk barátnők előtt szégyellne. Na ez a nem mindegy...

Hidd el, vannak ilyenek!

2015. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Egyébként nem fog mindenki rajta csámcsogni, ez önámítás...
2015. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Egyébként miért élne bárki vissza azzal, hogy közös képed van kint a pároddal úgy mégis? És hogyan? Talán annyi ellenséged van? Érdekes ember lehetsz...
2015. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Szerintem a 74%-os a kérdező, csak másik regisztrációval. Szánalmas vagy!
2015. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!