Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akkora bűn egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora bűn egy nő részéről, ha olyannal akar lenni, akihez vonzódik, és nem áldozza fel magát és áll össze olyannal, akivel csak sajnálatból vagy próbaként (adna neki egy esélyt) tudna lenni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 00:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Megmondom őszintén, én egy darab kérdést nem látok az utóbbi időben, ahol nő panaszkodna emiatt..csak a pasi oldaláról látom az örökös hisztit a női felszínesség miatt."

Én rendszeresen látok olyanokat, hogy "nem kellek egy pasinak sem, mert kicsi a mellem / nagy a mellem / kövér vagyok / sovány vagyok".

2015. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Elhiszem ha így van, de én tényleg elkerülöm valahogy ezeket.
2015. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
11-es a különbség óriási: valóban akadnak ilyen kérdések, de egynél sem láttam, hogy a kérdező a férfinemet hibáztatta volna minden kínjáért, inkább csak azon filózott, hogy miért úgy néz ki ahogy és miért nem kell senkinek. Tényleg aránytalanul ritkán látok olyan mondatokat, hogy a férfiak mind felszínesek, csak a külsőre mennek bla bla bla bár akad ilyen is viszont naponta több nőgyűlölő megnyilvánulást olvasok még olyan kérdéseknél is ahol maga a téma nem is ilyen.
2015. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"Tényleg aránytalanul ritkán látok olyan mondatokat, hogy a férfiak mind felszínesek, csak a külsőre mennek bla bla bla bár akad ilyen is viszont naponta több nőgyűlölő megnyilvánulást olvasok még olyan kérdéseknél is ahol maga a téma nem is ilyen."

Én rendszeresen látok ilyet, általában az ilyen típusú kérdéseknél, csak őrájuk nem mondja senki, hogy férfigyűlölők lennének.

2015. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Aha, értem, szóval csak pénzéhes, felszínes, hazug ribncok vagyunk, de a férfigyűlölő jelzőt nem merik ránk aggatni? :-))))))
2015. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Vannak férfigyűlölők is az oldalon, de nem feltétlenül azok, akik az említett kérdéseket kiírják :)
2015. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Dehogy bűn, ezt hívják önmagunk iránti tiszteletnek.
2015. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!