Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltiltják tőlem, mit csináljunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltiltják tőlem, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Barátommal több mint fél éve vagyunk együtt.Nem lakunk közel egymáshoz, inkább távkapcsolatban élünk és ritkán tudunk találkozni, de a hétvégéket eddig együtt töltöttük.Az anyja már akkor nem volt szimpatikus mikor még nem is ismertem, de úgy voltam vele nem ítélkezem hiszen nem is ismerem.Az elején még minden rendben volt, de valamiért nem vagyok szimpatikus neki.Azt mondja ő is, barátom is hogy nincs velem baja.Sajnos én ezt nem tudom elhinni.Nem az zavar ahogy velem viselkedik, nem érdekel másoknak mit mond rólam, de nem tetszik ahogy a saját fiával beszél.Nem mondtam semmit mert nem szólhatok bele, de odáig fajultak a dolgok hogy elakarja tiltani tőlem.Nem tudjuk miért, milyen felindulásból, de a telefonját elveszi hogy ne tudjunk beszélni, nem engedi hogy jöjjön hozzánk (sok családi programból kimaradunk, mert ha őt nem engedik én inkább vele töltöm az időt).Nem rég mondta hogy januárig azt se akarta hogy beszéljünk.Mikor ott vagyok megy a jó pofi, de a fiát akkor is rendesen ugráltatja.Nem tudom mit lehetne csinálni, költözés nem jöhet szóba mert barátom csak jövőhónapban tölti a tizennyolcat és még iskola van.Ha kinyitjuk a szánkat azzal csak azt érnénk el hogy megszüntetné minden kapcsolatunk.Valaki tud segíteni mit tudnánk csinálni?
2015. nov. 11. 22:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezzel te nem tudsz mit csinálni. Köztük van a probléma, és harmadik ember (azaz te) azzal nem tud mit kezdeni, max. csak felbosszantod, hogy mit pofázol bele, mi közöd neked hozzá? Te ezzel annyit tudsz kezdeni, hogy hagyod a fenébe a kisfiút, mert ha 18 éves korára nem növesztett tököket, akkor már ezután se fog maximum nagyon picikéket és mindig anyuka lesz az úr a háznál. 18 éves korára ezeket a harcokat magától rég meg kellett volna már vívni az anyjával, de nem tette. Hidd el már nem is fogja. Az ilyen férfiak felesége írja ki ide a kérdéseket, hogy mindig az anyjának ad igazat, nem véd meg, az anyja az isten, mindig az anyja mellett áll, csak az anyja számít, még engem bäsz le akkor is, ha anyós engem bánt stb.
2015. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tervezel, mit vársz ettől a kapcsolattól, de én már végicsináltam egy ilyet, és a mai napig nagyon sok ismerősöm önti ki a szívét hasonló szituba. A kérdés az, fel tudod vállalni ezt egy életen át? Csakmert ahogy nő a tét, anyuka is durvulni fog. Vannak fokozatok, de amiket írsz az alapján ő nagyon egy olyannak tűnik, aki (lehet teljesen jóhiszemenűen és jószándékúan) úgy véli soha senki nem érhet fel az ő fiához, és soha senki nem is tud róla úgy gondoskodni mint ő. Na mármost, ez mindenre ráfogja nyomni a bélyeget, kapcsolat, esküvő, unokák... És számítanotok kell az állandó érzelmi zsarolásra a részéről, amit lehet h te bírni fogsz de nem biztos hogy a fia fel van erre készülve...
2015. nov. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!