Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdeztem mit érez irántam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem mit érez irántam, azt mondta, hogy titok. Szerintetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy ideje már alakul a dolog, de mindkettőnk elég nehéz eset és most vagyunk túl egy-egy megrázóbb szakításon. 1-2 hónapig csak játék szinten ment ez -nem feküdtünk még le -bennem viszont ez kezdett elmélyülni és ő is adott furcsa jeleket. Szóval rákérdeztem, hogy mit érez irántam, mire azt mondta, hogy titok, ha elárulná, veszítene a vonzerőből.

Még hozzáfűztem, hogy nem kell attól tartania, hogy kiakadok, vagy hogy emiatt nem fekszem majd le vele soha, csak szeretném a helyén kezelni a dolgot, akkor is, ha semmit sem érez irántam. Közölte, hogy még mindig titok.


én L/21 ő F/23



2015. nov. 14. 01:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát van véleményem, ha alakul a dolog, akkor miért ne érezne irántad semmit? Én válaszként megcsókoltam volna a lányt, ha már magától ilyet kérdezett volna.
2015. nov. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mindez írásban zajlott sajnos (tudom, hogy élőben jobb, de így alakult), úgyhogy pont az ilyen spontán reakciókat nem láttam.
2015. nov. 14. 01:37
 13/20 anonim ***** válasza:
Na pontosan ezért nem beszélek a az én szerelmemmel, csak majd ha a köztünk lévő távolság megszűnik.
2015. nov. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatban vagytok, vagy még nem jöttetek össze?
2015. nov. 14. 01:43
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem, még nem. :D Sajnos. De semmit nem bánok, egyelőre nem is rá kell koncentrálnom, de ő adja a motívációt.
2015. nov. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Megvan a megoldás!

Mi lenne,ha személyesen kérdeznél rá,akkor a gesztusaiból,reakcióiból többet le tudsz szűrni,és nem olyan könnyű kibújni a válasz alól.


Ha esetleg nem jönne össze a dolog,írj rám képpel,én megmondom chaten is a választ... ja,foci labda volt a jelem az oviban, fekete pöttyös,ha ez számít;)

2015. nov. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez a felnőtt párkapcsolatok kategória. Facebook drámákban a Tini kategóriában több az illetékes egyén. ;-)
2015. nov. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor új kérdés minden okoskának : ) Ez nekem mondták. Nem én mondtam másnak. Akkor miért engem cseszegettek, hogy gyerekes? Szerintetek én nem tudom? Ha lenne olyan kategória, hogy "felesleges drámázások", abba raktam volna, de nincsen. Nem értem, miért nem lehet az alapkoncepción túllépni és válaszolni a kérdésre. Ha ennyire nincs véleményetek, nem kell írni.
2015. nov. 14. 11:00
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja akkor nem te kérdezted meg tőle facebookon?
2015. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Azért írásban kérdeztem, mert még minimum két hétig nem tudunk találkozni, és már amúgy is nagyon érdekelt a dolog, szóba is jött, gondoltam miért ne kérdezzek rá. Nem szoktam máskülönben fb-n drámázni, mint ahogy itt sem én kezdtem a titkolózást, hanem ő.
2015. nov. 14. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!