Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki piszkál, mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki piszkál, mert a barátom nem egy férfiszépség, hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

A párom nem a világ legszebb embere, és már kaptam emiatt beszólásokat, hogy miért nem keresek jobbat, nem illik hozzám, vagy hogy most komolyan vele járok? Család, ismerősök mondták ezeket.

Minden beképzeltség nélkül mondom, hogy elég jó nő vagyok, mindig bárkit megkaphattam. Modellként dolgozok, odafigyelek magamra, emellett tanulok. A párom is kapja a megjegyzéseket, hogy mivel tudott megfogni, biztos gazdag én meg biztos csak kihasználom. A barátaim szemében is láttam a lenézést, amikor bemutattam nekik.

Most komolyan, miért kell így oda lenni? Én vagyok vele és nem ők, olyan elegem van már. Nem akarom, hogy piszkálják, és nem akarom hogy ilyen emberek miatt rosszul érezze magát.


2015. nov. 16. 16:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Úgyis hamarosan dobni fogod, ha a környezetednek nem tetszik.
2015. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!