Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bízzak életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak életem első szerelmembe?

Figyelt kérdés

Most sikerült egy fiúnak elcsavarni a fejem. de félek megbizni benne. oly sok barátnőmet verték már át más fiúk.

Mindig azt várom hogy mikor dobb ki és úgy vélem h csak szexet akar, mert igencsak durván fogdos és csókolgat. elvárja h ott aludjak nála szinte mindig csak alvás van semmi több. 3 hete vagyunk együtt.

Mit tegyek h megbizzak benne, mit javasoltok, hogy tegyem probára, hogy tényleg nem csak szexet akar

21L



2015. nov. 16. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz szerelmes bizalom nélkül?
2015. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok szerelmes ezigaz
2015. nov. 16. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy miért nem világos, miért nem egyértelmű ez, és miért okoz ilyen sok embernek problémát.


Ismerd meg, beszélj vele sokat, osszatok meg egymással mindent, jót, rosszat, félelmeket, vágyakat, mindent! Intim, bensőséges, bizalmon alakuló kapcsolatot kell kialakítani, különben így maradtok: két ember, akik alig ismerik egymást és fogalmuk sincs, hogy megbízhatnak-e a másikban, csak néha összejárnak.


Szóval, miért is nem vele beszéled meg ezt?

2015. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha kihasznál se dől össze a világ. Szexeltek egyet, mindketten jól érzitek magatokat aztán alakul. Lehet, hogy a végén egymásba szerettek. Fölöslegesen ne félj a dolgoktól.


23f

2015. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ehhez csak idő kell ahogy 2-es is írja.

Minél többet együtt lenni megismerni egymást közös programok ésatöbbi és idővel kialakul.

2015. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, h idő kell, de nem vagyok az a szerelmes miden happy életérzés rabja
2015. nov. 16. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi gond. Ez az első kapcsolatod, kicsit össze vagy kavarodva, majd rendeződnek a dolgok. nekem is 22 évesen volt az első kapcsolatom, és az első két hónapban én sem igazán tudtam, hogy mit akarok illetve a másik fél mit akar, de beszéltünk róla és megoldódtak a problémák :)
2015. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tedd próbára 1 barátnőddel akit tuti nem ismer!!!Mond a barátnődnek ajánlkozzon fel,ha már a csókba belemegy akkor vége!!! Mi az hogy elvárja hogy ott aludj? Hol él ez? Hogy vagy egyáltalán hajlandó belemenni? Másrészt a kiírásod tartalmazza a választ is!! Vagy is elvárja hogy ott aludj.Kapcsolatban nincs olyan hogy elvárom,ez önzés.Másrészt arra épít hogy az ott alvásokkal hátha megbír annyira gyengíteni érzelmileg a simogatás,szép szavak egyebek hogy 1x beadd a derekad a szexre.Másrészt a barátnőidről annyit,nem a pasik verték át ők döntöttek rosszul.A normális,értékes pasikat ti nők észre sem veszitek az ilyeneket mint akiről írsz is meg befexetek az ágyukba. Gratula!!A döntés rajtad áll,nemkétséges mit kell tenned,kérdés követed e a barátnőid sorsát?
2015. nov. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
írhatsz privátban szívesen adok tanácsot,de ne hagyd magad kihasználni!!!! 1 kapcsolatban nincsenek elvárások,elfogadás az van.
2015. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!