Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik nincsenek facebook-on? (Vagy nagyon keveset)

Figyelt kérdés

Csak azt szeretném tudni, hogy vajon van-e élet a fb-on kívül, és akik ott nincsenek, szintén olyan társat keresnek-e, akinek ez szintén nem jelent sokat.


Amolyan közvélemény-kutatás.


2015. nov. 17. 22:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
nincsenek :D ahová csak megyek mindenki azt a kbassott telot nyomkodja
2015. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Paradicsomhoz hozzáfűzném én is azt, hogy egyszerűen alig látni olyat, aki nem azt a szart nyomkodja buszon, metrón, villamoson, biciklin. Durva, hová fajult a világ. Sok sikert a kereséshez. :D
2015. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Jelen.Utálom a FB-ot.De kapcsolatban vagyok :)
2015. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Ên nem vagyok facebookon és nem is leszek. ( voltam, csak kicsit függő lettem bevallom) Hogy akivel ismerkedek facebookozik e, Nekem teljesen mindegy :-) 20/L
2015. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, a többség fent van. Nekem nincs ehhez se türelmem, sem igényem. A munkaidő bőven elég a számítógép előtt, a maradék időben hasznosabbat csinálnék. De tudom sokaknak ez kikapcsolódás, engem ez a téma nem mozdít meg, film,séta, mozgás bármi hamarabb. Kíváncsi vagyok van-e még valaki így, főként a fiatal korosztályból.
2015. nov. 17. 22:52
 6/25 anonim ***** válasza:
max annyi értelme van hogy x-y ra rá írsz hogy találkozni akarsz vele ennyi
2015. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%
Inkább facebookra járjon, mint gyakorira.
2015. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
3#: :) én nem utálom. Fent voltam egy ideig, de mivel nem használtam, nem osztok meg semmit, ezért valahogy értelmetlenné vált, és ki is töröltem. Nekem fura lenne olyannal lenni, aki állandóan ezen lóg, olyan, mintha más világnézetünk lenne... :)
2015. nov. 17. 22:57
 9/25 anonim ***** válasza:
18%

#2 [link]

Ja, tényleg modern dolog, hogy az emberek nem egymás unott képét akarják nézni hosszú percekig, miközben semmi jobb dolguk nincs. fuj-fuj technológia...


Van facebookom, mert a facebook nem rossz dolog. Miután elballagtunk középiskolából, sok ismerősömmel valószínűleg megszakadt volna a kapcsolatom, mivel az ország más-más pontjaiba mentünk továbbtanulni, így viszont még mindig könnyen tudjuk tartani a kapcsolatot.

Mondjuk szerintem a legtöbb facebook ellenesnek azokkal van gondjuk, akik sokszor a facebookot teszik a való világ elé, de erről nem az oldal tehet, hanem maga az ember (magyarul, ha 200 évvel ezelőtt született volna, akkor is talált volna magának valamit, ami leköti a figyelmét), vagy a helyzet, ami miatt az illető inkább a telefonját nyomkodja.

2015. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
Utálom az fb-t! Főleg amióta a barátnőm ott csalt meg! Nem is jó másra az a szar oldal csak megcsalásra
2015. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!