Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik nincsenek facebook-on? (Vagy nagyon keveset)

Figyelt kérdés

Csak azt szeretném tudni, hogy vajon van-e élet a fb-on kívül, és akik ott nincsenek, szintén olyan társat keresnek-e, akinek ez szintén nem jelent sokat.


Amolyan közvélemény-kutatás.


2015. nov. 17. 22:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem szeretem és nem vagyok facebookon csak prezentálják sokan azt ami nem is igaz:D

Fontos,hogy a társam se lógjon ott mindig.

2015. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
45%
Nekem sincs facebookom, nincs is rá szükségem. Undorító, amit a fiatalokkal művel... Bárhova megyek, mindenhol azt a szart nyomkodják az emberek.
2015. nov. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Csak amiatt van facebookom, mert ezen tartom a kapcsolatot az osztálytársaimmal, különben hidegen hagy az egész (már kaptam meg sráctól, hogy miért nem töltök fel képeket se). Amúgy meg én is nyomkodom azt a "rohadt készüléket", ha buszon/vonaton/akármin vagyok, mert szeretek olvasni utazás közben, ha nincs jobb, akkor a telefonon, de az én hibám, mert a hülye generációhoz tartozom, ami hozzá van nőve a telefonhoz, persze, mivel az általánosítást mindenki szereti....
2015. nov. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Igen, én nagyon keveset vagyok fenn Facebook-on, max. 1 fotóm van évek óta. Sokkal értékesebb dolgokat tudok csinálni FB nélkül is.
2015. nov. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%

Látom az értelem megint kiütközött.

"Nem vagyok Facebook-on, mekkora király vagyok, bezzeg aki fent van... "

Kész röhej vagy, hogy ez alapján keresel párt..

2015. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem ezt a " mindenhol ezt nyomkodják az emberek" mert belenézel hogy mit csinál a telefonján? Ezer más dolgot is nézhet
2015. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
sem én sem a párom nem voltunk soha a FB-on, de nem ez köt össze minket, csak erre nem áldozunk időt.
2015. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Sunshinedoll ***** válasza:

#1 mert a telefonon csak facebookozni lehet :D

Múltkor a buszon telefonoztam és valami öreg f-sz beszólt, hogy hát ez a mai generáció pfejj de gáz, csak a telefon nyomkodja. Mondtam neki, hogy épp egy cikket olvastam a lengyel választásokról, és megkérdeztem, neki mi a véleménye róla. Ott habogott, mert a hiperintelligens öregember mégsem olyan tájékozott, mint hitte :D


Van facebookom, de nem sűrűn használom. Mármint naponta megnézem, mert az egyetemi csoportunkban sok infó fent van órákkal, vizsgákkal kapcsolatban, de ha az nem lenne, akkor valószínűleg már rég töröltem volna magam.

2015. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

9 - most attól menő vagy, hogy beraksz egy 70-es években készült képet, amin senki nem facebookozik?? -.-



Én speciel nem nő vagyok, de letöröltem magam arról a sz@rságról, és fantasztikus érzés!

(23 f)

2015. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#19 próbáld meg feldolgozni, hogy miért van ott az a kép....
2015. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!