Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik nincsenek facebook-on? (Vagy nagyon keveset)

Figyelt kérdés

Csak azt szeretném tudni, hogy vajon van-e élet a fb-on kívül, és akik ott nincsenek, szintén olyan társat keresnek-e, akinek ez szintén nem jelent sokat.


Amolyan közvélemény-kutatás.


2015. nov. 17. 22:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Neki ez nem fog menni:D


"de letöröltem magam arról a sz@rságról, és fantasztikus érzés! "


Ez a lényeg, ő letörölte a profilját és most fantasztikusan érzi magát:D

Elég sekély ember lehet:D

2015. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Hát elég érdekes, hogy valaki máris milyen sekély, amint nem használja a facebook-ot. :) ezen jót nevettem. Fura egy embert emiatt leírni, dehát ez a legkönnyebb dolog persze. :D


Van aki használja, van aki nem, ez életvitel kérdése, nem tudom miért kell ebből egyeseknek arra a következtetésre jutni, hogy biztos idióta az illető...

2015. nov. 21. 12:05
 23/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, nevess ahogy csak jól esik, de nem az a sekélyes, hogy valaki fenn van-e facebookon, hanem az, hogy a facebook létéhez/nemlétéhez köti a lelki boldogságát.


Ha az teszi jobbá valaki életét, hogy még normális keretek között sem használ egy kapcsolattartásra kitalált oldalt, pusztán azért, mert ez manapság "menő" és sok idióta is használja, az tényleg elég érdekes életszemlélet. Ne érts félre, 1000%ig rendben van, ha valaki nem akarja használni az oldalt, de drámaian nagy fenék kerítésnek érzem, hogy valaki úgy jellemezze a facebookja törlését, mintha börtönből szabadult volna.

2015. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Ebben egyetértek, ez ebben a formában sznobság, szerintem ebben nincs vita közöttünk. Nem hiszem hogy a lelki boldogsága múlik ezen, ezzel most megint burkoltan leprimitívezzük a másikat. Inkább úgy gondolom neki egy teher volt ez, és jobb nélküle. Ennyi. Nem több, nem kevesebb.

A kapcsolattartással nekem nincs bajom. Csak látom azt, hogy mennyi idő megy el erre, ha valakinek ez napi szinten fontos, és órák hosszat nyomja. De akkor mondom újra: én ezt nem vetem meg, csak engem ez nem motivál. Látom még vannak itt így egy páran. Ettől nem érzem ellenesnek magam, csak nem tartozik ez szorosan az érdeklődési körömbe. :)


Ezt is gúny tárgyává tették itt, hogy szánalmas hogy ez alapján választok társat. Hát márpedig az marhára nem kapcsolat, hogy egyik él egyfajta életvitelt, a másik meg egy egészen mást. Ha ez egy adott kapcsolatban nem gond, akkor szuper. Az a legjobb.


Persze akármi lehetett volna a kérdésben, hogy fontos-e a sport, a tv, a kirándulás, stb stb.. akkor is szánalmas lenne hogy miért ez alapján választ valaki társat, hát nem tudom aki ilyeneket írt korábban, ő vajon mi alapján választ... őt is falhoz lehet állítani, hogy miért úgy választ ahogy. Nem tudom miért kell emiatt leírni valakit, biztos jobb érzés alázni, minthogy a kérdésre válaszoljon.

2015. nov. 21. 15:48
 25/25 anonim ***** válasza:
Van élet azon kívül. Fent vagyok nem töröltem le magam, de irtó ritkán lépek be, ráuntam, értelmetlen az egész (amúgy sem voltam függő). Az élő kapcsolatokat keresem, barátokkal összejárunk társasozni, kártyázni, ez sokkal több élmény, mint a szaros face. :-)
2015. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!