Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az esélye hogy egyikün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy egyikünk érezni fog valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a volt barátnőmről lenne szó. Anno 3-4 éve szakítottunk. Nem olyan régóta viszont, összejárunk így néha néha szexelni. Neki van barátja de nem szereti, csak kihasználja. Viszont én semmiféle képen nem szeretnék belé szeretni. Azt vettem észre, hogy nagyjából 2 hónapja folyamatosan az én kávés poharamból iszik. (Anyja is ezt mondta nekem...) És amikor voltam, akkor is láttam hogy abból iszik. (Anyjával dolgoztam, a pohár meg a kocsiba maradt.:) ) Múltkor mikkor voltam tett olyan megy jegyzést, hogy ő mindenféle képen be fog kerülni a családba. Vagy rajtam vagy öcsémen keresztül de ő a családba szeretne lenni. Szex után is egyből kaját készített nekem, kávét főzött stb...:) Amúgy nagyon jó szívű természetű, a pináját is meg osztja mással. :D

2015. nov. 25. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:

:DDDD

Ez jó. Szeretjük az ilyen jószívű lányokat! :)

2015. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy, úgy látom, Te nem fogsz érezni, ha képes vagy ilyet írni, hogy "a pináját is megosztja mással...". Valószínűleg ő sem fog, ha képes lenne az öcséddel is... Szóval már csak azt kell eldöntened, hogy akarsz-e a tesóddal közös nőt. :D
2015. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azta mocskosg3c.irib.nc hogy van egy ilyenhez gusztusod? Egy tesztet azert csinaltatnek vele hogy nincs-e nemibetegsege... Es ne lepodj meg ha ugy kerul be a csaladotokba hogy "veletlenul" lyukas volt a gumi es hoop terhes lett. Az ilyen ocsmanysagok kellenek a ferfiaknak a rendes, kedves lanyok helyett, nagyon elkeserito :(
2015. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:) Remélem is hogy nem kerülök ilyen helyzetbe. Am csak tényleg néha járok hozzá. Mert mire én végzek a munkával, ő akkor megy dolgozni. Nekem csak addig kell amíg nem találok egy normális nőt... Vagy ha meg nem unom. Úgy hogy marad a marok marcsa, és ha már tényleg nagyon kanos vagyok akkor találkozok vele.:)
2015. nov. 25. 17:10
 5/10 anonim ***** válasza:
De hogy van egy ilyen hulladekhoz gusztusod hozzanyulni? En ezek utan biztos nem lennek a baratnod hogy ilyenekkel osszefekudtel elotte, hanyinger
2015. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5:

Bármelyik eddigi vagy későbbi pasid lehetett előtted ilyen nővel, úgyhogy ilyen hülyeséget ne írj szerintem... :DDD

2015. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, abban igaza van a
2015. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6.: Hal' isten, nem
2015. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, abban igaza van az 5-ösnek, hogy nem ártana résen lenned, meg az öcsédnek is... :)

Egy nem várt terhesség nem hiányzik gondolom...

Így talán tényleg jobb lenne egy másik csajt találnod hamarosan.

Én is voltam mágnespunci-kómában amúgy, ilyenkor nehéz elzavarni, meg másikat keresni, de végül az a legjobb döntés. :)

2015. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
aztajoedes gctolvaját:D
2015. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!