Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek foglalkozok még vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek foglalkozok még vele?

Figyelt kérdés
Sokáig együtt voltunk, nem rég szakítottunk. Számomra nem fáj sőt, azóta tökre nyugodt, boldog vagyok szó szerint, csak úgy repülnek a napok. Nem is gondolok rá csak ha felhozza valaki. Van hogy el gondolkozok azon, hogy mit is csinálhat, biztos mással b*szik... Nem tudom miért vannak ilyen gondolataim. Ez a gondolat azért, kicsit rosszul esik. Viszont ha megint találkoznák vele, le feküdnénk utána valahogy megint nem érdekelne. Szakításunk utolsó párhetébe inkább gyűlöletet éreztem felé. Vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy teljesen ki ábrándultam belőle. Nem csalt meg!

2015. nov. 25. 21:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és sokszor késztetést érzek arra, hogy át menjek hozzá. De tudom hogy nem szabad, erősnek kell maradnom... Nem értem ezt az érzés/gondolatokat soha nem voltam még hasonló helyzetbe.
2015. nov. 25. 21:44
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért gyülölöd szegény csajt,ha semmit sem tett?Talán azért gyülölöd ,mert kihadználtad és nem ribi?Neked a jó féle kis csajokat te sem becsülöd,ugyan olyan vagy mint a több ha nem csalt minek gyülölöd,mit tett?
2015. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A szokás hatalma. Ne foglalkozz vele- amikor felhívnád- hívj fel inkább egy barátnőt, nézz meg egy filmet- vagy olvass egy jó könyvet :)
2015. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. Igazad van csak a megszokás.:)
2015. nov. 25. 21:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja hivj fel engem azt elmegyün futnijo kis csapat leszünk én leszek a barátnöd,és ezt jegyezd meg a fiuk mind h,lyék
2015. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem megdzokas,hanem h,lyeseg,mert nincs szeretet,ezen a foldon,csak kihasznakas,te nem tudsz szeretni
2015. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja amugy en szüz csaj ,vagyok ne hallgasatok,mit kérdezz ,meg mert a feke sem igaz amit kérdez ismerem őt majdnem két éve
2015. nov. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és én nem ba.ni szoktam,hanem csókolozni
2015. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy fiu sem kéne ,mindegyik csak bántott,többet ér egy biciklizes mint egy fiu,a fiu megbant a bicikli megnyugtat.
2015. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ket eve ismerjük egy mást:)de gyülölöm ,hogy ilyen utalatos,elkuldi a meztelen akt videokat pl_ul nem is érdekli,hogy ez valakinek rosszul esik,nem tudom mert nem lehet idafigyelni amit valamit eladunk,gyülölek H J
2015. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!