Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek foglalkozok még vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek foglalkozok még vele?

Figyelt kérdés
Sokáig együtt voltunk, nem rég szakítottunk. Számomra nem fáj sőt, azóta tökre nyugodt, boldog vagyok szó szerint, csak úgy repülnek a napok. Nem is gondolok rá csak ha felhozza valaki. Van hogy el gondolkozok azon, hogy mit is csinálhat, biztos mással b*szik... Nem tudom miért vannak ilyen gondolataim. Ez a gondolat azért, kicsit rosszul esik. Viszont ha megint találkoznák vele, le feküdnénk utána valahogy megint nem érdekelne. Szakításunk utolsó párhetébe inkább gyűlöletet éreztem felé. Vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy teljesen ki ábrándultam belőle. Nem csalt meg!

2015. nov. 25. 21:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Inkább az ilyen kérdés helyet az akt videokkal foglalkoznál,hogy hányan kátták,kosz rendes vagy,mutogasd masnak ki hogy nezz ki meztelen amugy is senkinek semmi közr nincs hozza,hogy kid volt,en a legjobb havernod is vok ,de ugy gyülölek,utallak
2015. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Önző ember vagy csak sajat magaddal foglalkozol,agresziv,hisztis,hazug,kihasznalo,ezzel figlalkoznal,meg akt videojat,meg a kepeket amit mutogattal,nem a sajat kerdeseidet a szemeddel pl ul kene kirakni
2015. nov. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!