Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élettársam nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam nem tudja elfogadni, hogy mikor a gyermekem (7 éves) velem van hazamegyek anyámhoz és náhany napot nála vagyun, őt pedig egyedül hagyom! Jogos a hisztije? F (32)

Figyelt kérdés
Néhány hónapja élünk együtt azóta ez így van, hogy mikor a lányom nálam van anyámnál vagyok, hogy a gyerek lássa a mamája és a tatáját is. A párom szerint mellette lenne a helyem és oda kellene vinni a lányom is, hogy együtt legyünk hárman. Nem érti meg hogy a gyerek szeretne a mamájával is lenni. Szeretem a párom és ő is engem és nem akarjuk hogy emiatt tönkremenjen a kapcsolatunk.

2015. nov. 29. 22:35
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%

Eggyértelmű h a lányod a legfontossabb! De ha nem akarod elveszteni a párod vedd rá h menjen veletek,esetleg kéthetente hétvégén vidd csak a nagyszülőkhöz.

Vagy ha köztes utat nem találsz akkor tarts inkább szeretőt.

2015. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Itt egyedül csak te vagy aki hisztizik.

Nem tudsz másról sem beszélni, csak így a lányod, úgy az anyád. Nem akarod a lányokat megsérteni, nem akarod anyádat megsérteni, de bezzeg azt a nőt, aki szeret és elfogadja, hogy van egy másik nőtől gyereked és még így is veled van, azt bezzeg el tudod hanyagolni!

Remélem az elmúlt 5 évben változott a hozzáállásod és többet foglalkozol a csajoddal, vagy remélem szakított veled!!!

2020. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!