Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élettársam nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam nem tudja elfogadni, hogy mikor a gyermekem (7 éves) velem van hazamegyek anyámhoz és náhany napot nála vagyun, őt pedig egyedül hagyom! Jogos a hisztije? F (32)

Figyelt kérdés
Néhány hónapja élünk együtt azóta ez így van, hogy mikor a lányom nálam van anyámnál vagyok, hogy a gyerek lássa a mamája és a tatáját is. A párom szerint mellette lenne a helyem és oda kellene vinni a lányom is, hogy együtt legyünk hárman. Nem érti meg hogy a gyerek szeretne a mamájával is lenni. Szeretem a párom és ő is engem és nem akarjuk hogy emiatt tönkremenjen a kapcsolatunk.

2015. nov. 29. 22:35
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Értem de én ilyen vagyok így nevelem mert ezt látom számára a legjobbnak. Lehet nem vagyok minta apa de nekem az ő boldogsága a megfontosabb. De a párom sem akarom elveszíteni és azt akartam hogy elfogadja a jelenlegi helyzetet. De azt látom a hozzászólásokból, hogy mindenki szerint bennem van a hiba.
2015. nov. 30. 09:23
 22/32 A kérdező kommentje:
A másik meg, hogy anyám is szereti és várja nagyon hogy jöjjön és nem szeretnék neki sem rosszat azzal, hogy nem hozzá viszem. Akkor alig látnák egymást az egyikőjüknek sem lenne jó és mindkét oldalról én kapnék. A lányomtól is és anyámtól is..
2015. nov. 30. 09:32
 23/32 Antoniuska válasza:
100%

Felbosszant, hogy ennyire szűk látókörű vagy. Szerelmes vagy a lányodba? Mert itt másról sem olvasok csak így a gyerekem meg úgy a gyerekem. Hol van ebben a történetben az igyekezet és a törekvés , hogy a párod boldognak lásd magad mellett? Meg se próbálsz áldozatot hozni érte. Vagy anyádba vagy bele esve és az ő hátsójától nem tudsz elszakadni? A gyerek nem hal bele ha közlöd vele, hogy ezentúl nem a mamájánál alszotok mert nem ott laksz hanem azzal a nővel élsz akit szeretsz.A gyereket nem veszíted el attól h nem alszik veled de a nőt elfogod. A nők rosszul tűrik az elhanyagolást és te hónapról hónapra elhanyagolod. Mérlegelj! Szereted te őt egyáltalán? Itt nem a párod a hibás és a hisztis, hanem egyedül te, hogy teljes mértékig a gyereked és anyád mögé helyezed. Minden tiszteletem a nődé, hogy így is kitart melletted ilyen felfogással. Nem sok olyan nő van aki tűrné ezt neked.


A másik meg! Anyád nem tud elmenni hozzátok hogy lássa az unokáját? Mami erre nem képes? Egyszer egyszer elvinnétek ti, de neki ugyanannyi lenne eljárni hozzátok. Amit teszel azt mind csak anyád és a gyereked kényelmét szolgálja. A párod teljesen kizárod az életedből. Elfogod őt veszíteni ha nem térsz sürgősen észhez haver! Itt senki sem ad neked igazat nem látod? Ideje lenne felébredned és kicsit a párod érdekeit előtérbe helyezni. Mert vagyon nem kóser amit csinálsz vele!

2015. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod elveszíteni, akkor tegyél ellene, mert így nem fog menni. Szerintem nagyrészt a párodnak van igaza, én sem viselném ezt jól az ő helyében. Igenis a szüleidhez vidd a lányod látogatóba, maximum egy nap ottalvás belefér, de a többit töltsd vele otthon az élettársadnál. Gondolom úgy érzi, hogy kirekesztitek, jogosan. A lányod 7 éves, ennyi idősen nem kellene már, hogy hetekig veled aludjon, néha belefér, de nem állandóan. Esetleg aludhatna köztetek is néha. Annak meg inkább örülj, hogy az új párod szeretné, ha hármasban lennétek és csinálnátok közösen programokat. Sokkal rosszabb lenne, ha ő nem akarná a lányodat látni és ő küldene titeket el. Egyébként a lányodat néga ott is hagyhatod a nagyszüleinél, ha annyira szeretne velük lenni. De ez a több napos ottalvósdi semmiképp sem jó a kapcsolatotok szempontjából.
2015. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Antoniuska válasza:
100%
Azért " hisztizik" ami igen is jár neki. Még pedig a rá szánt időd és figyelmed. Akkor is amikor a gyerek veled van. Elvégre nem alkalmi partnere vagy " ha nincs gyerek jó ez is " hanem az élettársa. Persze hogy kihasználva érezi magát melletted és hisztizik. Anyáddal közösen találtátok ki ezt hogy a párodat teljesen kitekesztitek a családból és az életetekből, vagy egyedül voltál ennyire okos? Bármelyikőtök a ludas gratulálok neki. Ha szereted gondolkozz el azon mit érez mikor lelépsz hogy anyádnak és a gyerekednek boldog perceket okozz! Ne cseszd el ezt a nőt. Becsüld meg és ha szereteted igen is csapj az asztalra és mondd meg a gyereknek h holnaptól ott lesz mikor apához jön ahol a párod mert apának is az az otthona. Inkább egy konfliktus anyuval és a kicsivel mintsem hogy elveszítsd a párod mert nem vagy elég tökös ezt közölni a családdal. Dönts jól! És te döntsd mielőtt ő teszi meg mert az nagyon fájó lesz neked. És az ő türelme is véges.
2015. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer vidd el a lányod, és a gyermeked a mamádékhoz, és beszéljétek meg a dolgot, hogy ki hogy látja! Gondolom a lányod sem kisbaba már! Ha pedig a párod féltékeny a lányodra, akkor úgysincs megoldás!

Nekem ez olyan beteges , mindig légy velem állapotnak néz ki!

Akkor pedig lehet hogy lépbed kell!

Annyi jó nő van a világon!

Éljenek a nők!

F/60

2015. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Te nem dolgozol, hogy tiz- napokat tudsz anyadeknal dekkolni?
2015. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Antoniuska válasza:
78%
26 os hozzászóló mivel össze bútorozott vele és fent írta h évek óta ismeri biztos nem azért tette hogy 3 hónap múlva csajozni kezdjek. Inkább becsülje meg azt aki az idejét neki és a lányának akarja szentelni. Nem féltékenységről volt szó és arról hogy csak ő menjen a gyerek meg ne. Ha meg azért hogy törődjön vele is ha már őt választotta.. Meg tata azt írta szereti es nem akarja elveszíteni. Nem mindenkinek az az élet hogy virágról virágra száll.
2015. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
85%

Tudod, kérdező, amit te csinálsz az nem jó a lányodnak sem. Ha még házas lennél, a hétéves lányod közöttetek aludna? Nem hiszem.

Ebben az életkorban már nem egészséges a szülővel aludni, és az ex feleséged csinálja jól, nem tudom, van e jelenleg párja vagy nincs, de a gyereknek meg kell tanulnia egyedül aludni, a saját kis helyén, gondolom te sem örülnél neki ha jönne exednek egy új partnere és a lányod egy vadidegen pasihoz bújva aludna el éjszaka. Ugye?


Nos, te éppen exed fáradtságos munkáját rombolod le azzal hogy "azt nézem, mi a jó neki" címmel kényezteted, hogy a saját kis lelkiismeretedet megnyugtasd. És talán még sóhajtva hozzá is teszed: hát igen, anyád szigorú, de én.....szeretlek. Aha, persze.


A gyereknevelés nem azt jelenti hogy megyek a fejem után és kényeztetem és mindig az van amit ő akar, mert alig látom. A gyereknevelés közös munka amit a közös gyereketeken végeztek és ez nem ér véget a válással. Anyunak van igaza: a lányodnak már egyedül kell aludnia, ha van új apuka jelölt azzal nem kéne együtt altatni és neked ebben támogatnod kell őt. Te nem a gyerek érdekeit nézed, hanem a magadét, mert te akarsz lenni a jófej szülő.


Az már csak hab a tortán hogy a te kapcsolatot is tönkre mehet ezen, mert olyan önző vagy, hogy a partneredet nem tartod partnernek az életedben és megfosztod őt még a lehetőségétől is, hogy jó kapcsolata legyen a lányoddal. Ez nem fog sokáig tartani, ha nem szeded össze magad.

2015. dec. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Sajnos ebből válás lesz előbb utóbb..cselekedj..vagy keress egy olyan nőt aki ezt elfogadja, de nem hiszem h sok jelentkező lesz..főként h a hozzád illő nők már gyereket akarnak, és nem ilyen "jó" apát keresnek hozzá, aki alárendeli magát a gyermekének..gondolkodj el..
2015. dec. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!