Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viselkednétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselkednétek, ha ezek után még rátok írna?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel még év elején kezdtünk beszélgetni facebookon, rögtön megtaláltuk a közös hangot, órákig képesek voltunk beszélgetni, aztán egyszer csak eltűnt. Úgy nyár körül egyszer ráírtam, de semmi, be se lépett egyszer sem. Bevallom, nagyon hiányzott, nem értettem, hogy most mi ez az egész, már elkönyveltem, hogy többet ne is hallok róla, próbáltam kiverni őt a fejemből. És mikor már úgy éreztem, hogy túl vagyok rajta, egyszer csak belépett. Kb. egy év után. És rám írt, de úgy, mintha mi sem történt volna, mintha csak tegnap hagytuk volna abba a beszélgetést. Direkt nem hoztam föl, ezt az eltünését, azt vártam, mikor mondja ő, De nem, ugyan úgy viselkedik, mint azelőtt. És furcsa érzések kavarognak bennem, egy részem örül is neki, másik meg gyanakodik, hogy most mért is írt rám, mit akar? És mondta, hogy érzi, hogy más vagyok, mint voltam, és én is érzem, hogy már nem bízom benne annyira, mint azelőtt.

Szóval szerintetek kerek perec kérdezzem meg, hogy mért kellett se szó, se beszéd eltűnnie? Vagy majd ha akarja ő elmondja? Ti egyáltalán még szóba állnátok vele, haragudnátok rá?

L/27


2015. dec. 4. 10:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Ideje lenni, felnoni kislany,17 evedre, foleg ez a ramirt, rairtam szoveg, tiszta ovoda. Telefonszam csere, vagy szemelyes talalkozas. Legalabb is par eve meg igy ismerkedtunk....
2015. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27
2015. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kerdező majd ird meg mit mondott :)
2015. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát, már beszéltem is vele, és kérdeztem, hogy úgy egyébként, ha nem túl személyes, megkérdezhetem, hogy merre járt az elmúlt kb. egy évben? És először csak küldött egy nevető fejecskét, vártam, vártam, mondom, hallgatlak, és akkor azt írta, hogy az exbarátnője, aki iránt egyébként még akkor is érzett valamit, mondta, hogy próbálják meg újra, a srác meg belement, pedig a csaj megcsalta, és ezért szakítottak. De mondom a srác még nem tette túl magát rajta, és így a csaj visszakönyörögte magát. Aztán megpróbálták még egyszer, de belátta, hogy nem működik ez már sehogy, és akkor nyár végén megint szakítottak. Na, és ezért nem jött föl, mert a csaj nagyon féltékeny egyébként, és megtiltotta, hogy más lányokkal beszélgessen.

Hát, mikor ezt leírta, én csak néztem, nem is tudtam, hogy most mit írjak. Sőt, azt se tudtam mit érezzek, mert ugyan beszélgetésnél több nem volt köztünk, de valahol kicsit bántónak találtam ezt, legalább megírhatta volna, és kész, én biztos nem zaklattam volna. Szóval nektek volt igazatok, szégyellem, hogy ennyire nem láttam át a helyzetet, ezt nem gondoltam volna magamról, talán mert nem így ismertem meg őt, hogy ezt kinéztem volna belőle. Na mindegy, abba biztos vagyok, hogy többet nem akarok tőle, barátként továbbra is beszélgethetünk, de számomra többről nem lehet szó.

2015. dec. 4. 15:31
 15/17 anonim ***** válasza:
szerintem viccesen is meg lehet jegyezni, h azt hittem leléptél a terképről, hova untel? szerintem egy ilyen ntes ismerkedes soran, amikor orakig beszélgetsz, igenis adjon magyarazatot. amugy en is jartam igy, hajnalokig beszelgettunk, aztan egyszer csak invisible lett szamomra es megirta h most nincs annyit bent....megjednek a mocskok
2015. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező és találkoztatok már? Mert amig nem, addig nem szabad tul komolyan venni az ilyesmit. Viszont a szemelyes találka megvaltoztatja a dolgokat, ez tapasztalat!
2015. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Személyesen nem, csak képről láttuk egymást. De már volt róla szó, csak én még korainak találtam, meg messze is voltunk egymástól.
2015. dec. 4. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!