Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig szeretem őt.1,5éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem őt.1,5éve különvagyunk. Többször is megmondtam, megirtam neki, de ő nem reagál rá. érdmes várni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2010. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! Próbáld elfelejteni! Ha még szeretne tőled bármit is, minimum reagálna valamit!
2010. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél már lúzer!!!

Ha nem válaszol, akkor az csak egyet jelent! Nem akar tőled lóf@szt sem!!!

2010. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármennyire is nehéz,keress mást. Felejtsd el,nem szabad rá várni.
2010. márc. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Noss!


Felejtsd el! Amúgy meg szerintem elég ciki ha egy lány nagyon sokat könyörög , meg úgymond nyalizik azért, hogy hátha visszafogadja őt a volt pasija. Ha elsőre nemet mond akkor hagyd a fenébe, keress mást, próbáld elfelejteni 26/f

2010. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerinted érdemes?
2010. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem nem nehogy márj egy életen át várjál amig reagál rá,már bocs,hogy ezt mondom de sz*rd le ahogy ő is téged(h nem reagál)
2010. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hidd el, minden rosszban van valami jó, csak meg kell találni. Ebben sanszosan az, hogy jön valaki akit jobban fogsz szeretni. :) Olyan akit érdemes is lesz szeretni. :)
2010. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sokmindentől függ. Ha egyáltalán semmiféle = 0 választ adott a kérdésedre,nem találkoztok egyáltalán, messziről leszarja a fejed és arra sem méltat h beszélgessetek,akkor tényleg felejtős a dolog.

Ha beszélgetni tudsz vele,néha találkoztok, tudod,hogy fontos vagy neki és megbeszélheted vele a problémáidat,akkor semmi nincs veszve és én addig várnék és ostromolnám,amíg nem győznék.

2010. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!