Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak majd? Lenn

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak majd? Lenn

Figyelt kérdés

Ha ma megint a suliba jön rám a cifra f*sás, órán, de nem engednek ki minket.. Mit csináljak?:S


Annyira rossz. Tegnap is volt 20 perc és én ott szorongtam.

Iszonyat Kínos.


Mit csináljak?


2010. márc. 24. 06:30
 1/8 thegodswhip ***** válasza:
Felállsz, odasétálsz a tanárhoz, és halkan megmondod neki, hogy van kienged, vagy lefosod a fejét (persze nem így:D ). Ki fog engedni. Ha nem, akkor fossad le a fejét :D
2010. márc. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De az olyan égő.

És nem is engednek ki minket.:S


Köszi a választ azért.

2010. márc. 24. 06:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem engednek ki. Kisétálsz csöndben, az órát nem zavarva. Én is tettem már meg (egyetlen egyszer volt ilyen, ez van, lehet ilyen xd). Amúgy jó vicc :) Ha netalán mégis komolyan gondolnád (xd), nehogy jelentkezz, hogy ki akarsz menni telefosni a wc-t, tegyél úgy, mintha sürgős hívásod lenne, vagy egyszerűen menj ki. Nem fogja megkérdezni senki, hogy miért mentél ki, ha nem játszod el sűrűn. Ha megkérdezed, akkor egész jó vicc lesz belőled xd.
2010. márc. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem enged ki?! Nem isten, fogod magad és kimész. Ha meg beír, akkor megmondod anyádnak (meg az igazgatónak), hogy nem engedett ki fosni.
2010. márc. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az jó ötlet, ha eszek egy kis háztartási kekszet? az megfogja a hasam, nem?:S
2010. márc. 24. 06:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal a csoki is ilyen. A kekszet megosztom a csajjal.
2010. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szép napot!

2010. márc. 24. 07:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Én volt hogy már akkor mentem oda amikor minden osztálytársam már szimatolt hogy mi ez a büdös? És akkor azt mondtam: Tanító néni haza kell mennem mert bekakáltam!
2010. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!