Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire rontja az esélyeimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rontja az esélyeimet egy nőnél, ha még otthon lakom a szüleimnél 29 évesen?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 11:27
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
22%

"Lényegében itthon nem is eszek, a szobámat rendben tartom, számláimat befizetem, és ha külön élnék, akkor a mosást elintézném magamnak, vasalni is szoktam."


Ne röhögtess már kisfiam. Magyarul rendeled a kaját, mert


- lusta vagy főzni


Csak a szobádban raksz rendet, mert


- lusta vagy és nem vagy képes felelősséget vállalni azért, hogy egy lakóközösségben az egész ház/lakás tisztántartásában részt kellene venned, azaz pszichológiai szempontból kisgyerekként viselkedsz


Nem mosol, mert


- lusta vagy, és úgyis megcsinálja más helyetted


Befizeted a számláidat - milyen számláidat, ha a szüleidnél élsz?!


És néha vasalsz - azta, hova szarjak?


Elég szánalmas egy alak vagy, mit ne mondjak.

2015. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
12%
Egyetértek valamelyik válaszadóval, olyan, aki 29 évesen ennyi felelősséget nem tud vállalni, szóba sem jöhet. Te jó ég...
2015. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
65%
"Attól hogy valakinek saját háza van, még lehet igénytelen disznó aki nem birja ellátni saját magát" - ezt meg tudom erősíteni, láttam már nem egy ilyet...
2015. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
55%
de szánalmasok vagytok! mert magyarba olyan könnyű lakást venni meg albérletet fent tartani mer itthon 1000 euró a minimálbér igen....
2015. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
25%

Azt nem értem miért háborodsz fel azon, hogy sokaknak ez kizáró ok?


Ha én el tudom magam tartani, csak elvárhatom már a férjemtől is, hogy legyen önálló, ugye?

2015. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
nem háborodok fel, csak nem értek veled egyet :) de nem én pontoztalak le ha erre vagy kíváncsi, aki a kérdésre válaszol, azt nem pontozom le, csak aki a kérdést kikerülve oltogat, szóval írjatok véleményt nyugodtan, a kérdés mégegyszer az, hogy mennyire rontja az esélyeimet egy nőnél, ha otthon lakom!
2015. dec. 23. 11:50
 17/52 anonim ***** válasza:
61%
Na, mesélek nektek valamit, a húszas éveimet azzal töltöttem, hogy stabilizáljam a munkakörülményeimet, mert bár továbbképeztem magam és nem összevissza, hanem célzottan, és jó munkaerő vagyok, belecsöppentem a válság időszakába, és a munkáltatóknak nem akaródzott hosszú távon megtartani, gazdasági okokból folyton leépítések áldozata lettem, így instabil jövedelemmel vagy az utcára kerültem volna, vagy a szülőknél maradok, amíg ez rendeződik. Én az utóbbi mellett döntöttem, így tudtam gyűjteni, de nem mondanám, hogy leányálom volt, amióta dolgozom, el akarok költözni, de nem tehettem meg, az albérletárak csak fölfelé szöktek (a mostaniakat látva inkább nyelek egy nagyot), külföldre dolgozni, nőként, egyedül nem mertem, ismerőssel meg nem volt, kivel, egy nagynéném ugyan felajánlgatta időnként, aki külföldön él, de mindig visszatáncolt, amikor arról lett volna szó, hogy na, akkor tényleg. 30 éves elmúltam, amikor átvett egy munkáltató állandó állományba. Addigra összegyűlt egy nagyobb tőkém, és belevághattam a lakásvásárlás projektbe. Ezt nyélbe is ütöttem. Nekem a szüleim nem tettek a fenekem alá egy kész lakást, vagy kész lakásnyi megtakarítást, és nem is örököltem, egyedül kellett megoldani, sokszor minimálbérből gyűjtve...
2015. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
45%

Szóval 69%-os, te azt mondod, a szüleid 18 éves korod óta az égadta világon semmiben, semmilyen módon nem támogattak téged?

Mert ilyenkor mindig kíváncsi leszek miért és hogyan lesz valaki önálló és önellátó 18 évesen amikor jó eséllyel még érettségi után és kezdi a fűsülit/egyetemet.

Nem tudom miből lehet csak úgy összeszedni 10 millió forintot, hogy saját lakást vegyél, tippelgetni meg nem akarok mert még a végén megsértődnél...


Kérdező, eléggé lerontja mint sejtheted. Abból tudod megnézni mennyivel rontja, hogy megvizsgálod, az utóbbi 5 évben mondjuk mennyi nőd volt.

Kevés 25 körüli nő már nem fogja díjazni, hogy otthon vagy. Egyébként lakásra spórolsz?

2015. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
32%

"Mert ilyenkor mindig kíváncsi leszek miért és hogyan lesz valaki önálló és önellátó 18 évesen amikor jó eséllyel még érettségi után és kezdi a fűsülit/egyetemet. "


Pontosan így volt. Az egyetem kezdése előtt a nyári szünetben már dolgoztam. Egy kis, 2 szobás lakást béreltünk egy barátnőmmel, kb. olyan árban volt, mint a koli. Diákmunkáztam tanév közben és vizsgaidőszakban, szünetekben is. 23 évesen külföldre költöztem.


Úgy röviden ennyi. Nem írtam sehol, hogy bárkinek is saját ingatlanja kell, hogy legyen. Az sem érdekel,ha valakit támogatnak huszonévesen a szülei. De az, hogy majd' 30 évesen nincs módja arra, hogy különköltözzön, egy szemenszedett hazugság. Egyszerűen lusta, kényelmes. Ezért van ennyire felháborodva, ha a szemére vetik.


Leszarom ki mit mond, én keményen dolgoztam egész életemben, és igen, sokszor nem volt könnyű egyetem mellett dolgozni is, de megtettem, mert ÉLNI akartam, nem tengődni a világban.

2015. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
79%
11-12 válaszoló, no comment.. ez igy önmagában egyáltalán nem tántoritana el, ha nagyon érdekelnél és minden klappolna. van ffi ismerősöm, mostanra fejezte be a Phd-t, budapesti, ott is tanult, világéletében mindig segitett otthon,inkább félrerakott lakásra eddig, nem költözött albérletbe, érett, felelősségteljes gondolkodású férfi,a nőkkel udvarias, ugymond jó parti. és rá is igaz, hogy 28-29 évesen még otthon lakik .mondom ezt ugy, hogy 16 és fél éves korom óta nme lakom a szüleimmel.
2015. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!