Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire rontja az esélyeimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rontja az esélyeimet egy nőnél, ha még otthon lakom a szüleimnél 29 évesen?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 11:27
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
68%
Én is valószínűleg egyik szülőmmel fogok élni 29-30 évesen de semmi köze ahhoz, hogy mennyire vagyok érett és önellátó! Van akinek nincs lehetősége elköltözni félig anyagi félig más szempontból de ettől még nem kellene leírni. ( ezt most azoknak írom akiket befolyásol) Rettenetesen sok dolog befolyásolja azt, hogy hogyan alakul valakinek az élete, olyan dolgok amikhez gyakran köze sincs és nem is tehet róla / ellene semmit! Komolyan nem értem miért mindenki azonnal egy lusta és igénytelen alakot képzel el ilyenkor! Gondolkoztam ,hogy felteszek én is egy hasonló kérdést de jobb, hogy nem tettem látva, hogy mennyire előítéletes ennyi ember...
2015. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen totàl.

Mamahotelesnek hívjàk.

Ez van el kell,fogadd,egy nô nem erre vàgyik hogy egy ilyen pasival éljen,nem tekintenek rà férfiként.

2016. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
oksa, köszi a válaszokat!
2016. jan. 25. 23:15
 44/52 anonim ***** válasza:
Egyértelműen rontja.
2016. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
6%

Kit érdekel? Talán ha a pasik többsége nem a nők igényeit nézné és próbálná teljesíteni, mint egy pincsikutya, akkor azok nem lennének elszállva maguktól!



De egyesek a dugásért cserébe még az öncsonkításba is belemennének. Szóval ezektől nem lehet értelmes dolgokat elvárni!

2016. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek az utolsó válaszolóval. nem csak hogy pincsikutyák vagyunk a nőkhöz, az az ideális hogy mi tartjuk el őket, pontosan úgy mint az állatokat.

Ha a lány szeret téged, szerelmes beléd, akkor nem gáz. Akik arra vágynak hogy eltartsák őket, azoknak gáz.

2016. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
57%

csak olyan nőnél rontja aki férfit keres, akivel gyereket vállalhat majd stb

de pl olyanoknál akinek a bulimég a lényeg nem oszt

2016. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenben rontja az esélyeidet,elég öreg vagy màr.
2016. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Alapos egy ember vagy te, 29 évesen nincs még senkid, de már attól tartasz, nehogy a pénzedért kelljél valakinek.

Szerintem a pénzbúvár lányok egy-két 0-val feljebb keresgélnek.

2016. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Van olyan is aki közel 40 évesen is az ősöknél lakik.
2016. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!