Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire rontja az esélyeimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rontja az esélyeimet egy nőnél, ha még otthon lakom a szüleimnél 29 évesen?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 11:27
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
58%

Vagy csupán lakásra gyűjti a pénzét és nem akarja szándákosan megnehezíteni a saját dolgát azzal, hogy kidobja az ablakon a fizetése harmadát vagy felét, ha elférnek a családi házban is, pusztán azért, hogy neked vagy hasonló gondolkodású lánynak megfeleljen.

Mellesleg attól még, hogy valaki otthon lakik még nem garantálja, egy saját lakásban semmit nem lesz képes megcsinálni majd. Szépen átszokik arra az életvitelre, ennyi.

2015. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
78%
20. válaszoló vagyok. és ismerek olyan 29 éves budapseti nőt is, aki 23-24 évesen elköltözött albérletbe, mostanra férjhez ment és gyereke is van, de a szülei mellett laknak a férjével, az anyukája vigyáz a gyerekre csomót, ő főz rájuk, amióta összejöttek, nem csak a gyerek születése miatt, előtte is, azóta is (majdnem kétéves a gyerek) és besegit a háztartásába is. szóval nem lakik a szüleivel, csak mellettük és az anyja csinál csomó mindent neki..
2015. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
43%

"Nem tudom miből lehet csak úgy összeszedni 10 millió forintot, hogy saját lakást vegyél"


De rajtad kívül ki írt még itt saját lakásról? Nem szégyen albérletben élni, legalább önálló az ember.

2015. dec. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van egy nőismerősöm, már 30 éves. Még gyerek volt, amikor a szülei úgy döntöttek, hogy ráíratják a lakást, ők pedig haszonélvezettel maradnak, de a tulajdonos a gyerekük lett. Ő felnőtt, közben a szülei lerokkantak, az anyja egyáltalán nem tud dolgozni, az apja csak részmunkaidőben. Hiába akarna bármit is lépni, egyelőre nem teheti meg, anyagialg sem állnak jól, éppenhogy megérnek hárman.

Az egyik exem meg úgy járt, hogy a szülei elváltak, az apja meghalt, az anyja munkaképtelenné vált, az exem egyedüli fizetéséből éltek ketten, mikor megismertem. Nekem nem volt szempont, nem volt hátrányban nálam emiatt.

Van egy ismerősöm, aki a férjével most kényszerült rá, hogy visszaköltözzenek a szülőkhöz, mert ahol eddig volt biztos jövedelmük, eladták alóluk az albérletet, és nem találtak másikat, amit a kettőjük jövedelméből ki tudtak volna gazdálkodni. Eddig ő is nagy mellénnyel beszélt a különélésről, de most az élet bekeményített.

Vannak olyan élethelyzetek, amikor nem lehet megúszni a szülőkkel együttélést.

2015. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
57%
sokféleképpen lehet önálló egy ember,pl. nyaranta mig tanul, kimehet külföldre dolgozni , otthon lakva is lehet önálló, ha felosztják a házimunkát és a rezsit a szüleivel. és önállótlan is lehet, ha albérletben lakik, de 25-2 évesen is támogatják pénzzel, kajával...stb. én nem vagyok eredetileg pesti, de ha az lennék, hát sztem egyértelműen fontosabb szmpont lett volna, hogy félre tudjak rakni, mint hogy a gyakoris nők szerint elég önálló vagyok-e. az albérlet mindig is pénzkidobás marad, valakinek nincs más megoldás, csak ez, valakinél választás és döntés kérdése volt. a jövőbeli saját lakás megszerzése szempontjából egyértelmű, hogy nem az albérlet a jó megoldás, és még ha nem is önálló valaki otthon lakva (bár lehet az ), akkor is még mindig jobb és felelősségteljesebb döntés félretenni, mint albérletbe menni az összes pasival/barátnővel és arra szánni a fizetésen 50-60%-át. ja, és ha ott kiszolgál a barátnő, akkor pont annyira nem vagy önálló, mint ha otthon anyukád kiszolgál..
2015. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
ezekből azt szűröm le, hogy eléggé befolyásolja a nőknél az esélyemet, köszi a válaszokat
2015. dec. 23. 13:02
 27/52 anonim ***** válasza:
54%
a normális nőket nem feltétlen. ha meg el tudod látni magad és jó oka volt, pl. lakásra gyűjteni,nem,. ha némileg önállótlan kisfiú maradtál, akkor is tudsz rajta változtatni és ha érdekled a nőt, nem lesz mérvadó. ha viszont zavar téged, és ugy látod az elején, nem lenne érdemes elmondani, nem muszáj
2015. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
28%
egyébként ahogy egyes válaszokból is láthatod, minden 3. nő egy előitéletes házisárkány, ami jellemhiba.ez jóval nagyobb gond egy párkapcsolatban..
2015. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem vagy egy önállótlan kölyök, a normális nőket nem fogja zavarni.

Mellesleg pl. amit én vettem, 34nm-es kis panel azon a környéken, Pesten, ugyanilyen lakások bérleti díja kb. 70-100ezer Ft körül mozog, ebben még nincs rezsi... A törlesztőm meg 30ezer alatt van és 8 év alatt kifut, csak mert gyűjtöttem...

Tudom, van, aki mobilabb, és nem szívesen kötné le magát egy saját lakással sehol, de egy albérletet, látva nem egy ismerősömet, bármikor kihúzhatnak az ember alól, bármikor felszökhet a bérleti díj a csillagokba, és hacsak nincs olyan jóban a bérlő a tulajjal, soha nem lesz a bérlőé. Egy saját lakás tőke, akkor is, ha valaki idővel tovább akar állni.

2015. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
arra kíváncsi lennék, hogy azok a lányok akiket ez visszatart az ismerkedéstől, azok vajon önállóan élnek? mert akkor jogos az elvárásuk, de egyébként nem
2015. dec. 23. 13:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!