Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy elég furcsa kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég furcsa kapcsolatba kerültem, szerintetek van "jovoje"?

Figyelt kérdés
Van egy fel éves kisfiam, egyedül nevelem mar a terhesség alatt elhagyott az apa. ( ezzel nincs gond úgy érzem így sokkal jobb).Viszont nővérem céges bulira hívott ahol megismerkedtem egy munka társával aki 20 éve házas ezt elis mondta így kezdte a beszélgetést. Nem etetett nem áltatott semmivel sem. Megis találkoztam vele és úgy érzem ez nekem az ideális kapcsolat. Egy heten 1x 2x találkozni jókat beszélgetni enni és szeretkezni. Működhet?
2015. dec. 24. 21:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Mert szerelmes leszel es majd tobbet akarsz es akkor kiderul hamar, hogy o nem. Ha nagyon gye ge jellem, akkor majd jatszik veled es sokszor szakitotok es a legvegen meg jobban pofara esel. Mindezt erzelmileg a gyermeked is majd megerzi/megszi.ja.

Tudom nehez nem folytatni, ha mar elkezdted, de legy eros. 20 eves hazassagot nem fog felrugni.

Neked igazi tars kellene, mi el hamarabb, aki a gyerekednek is apja lehetne.


(Tapasztalatbol tudom a jovotlenseget. Statisztikailag ez a valoszinubb, tundermesek is vannak. A mesekonyvekben.)

2015. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem egy kapcsolat, szerető vagy.

Nincs jövője, beleszeretsz ő meg közli, hogy bocs de az asszonnyal marad.

Plusz én nem asszisztálnék ahhoz, hogy egy kapcsolat szétmenjen, főleg, hogy rengeteg egyedülálló, de némi gerinccel rendelkező férfi is van a világon.

2015. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
8%
A csávó ürít egy párat aztán ha megun, keres másik ¤asztarisznyát. Addig nyilván működni fog.
2015. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Költőnő? ***** válasza:
60%
ezt meg tudod játszani egy független férfival is... csak halkan súgom meg; egy laza kapcsolathoz nem kell a másiknak foglaltnak lennie.
2015. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
36%
Ez tré még Karácsonykor is. Miért nem lehet független embert választani erre a feladatra?
2015. dec. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Félre értitek. Én nem akarok tole (sőt nagyon senkitől) komolyat . Szeretem hogy független vagyok és hogy egyedül nevelhetem a gyerekem senki nem szól bele nem kell külön főzni, mosni, stb. Persze lehet előbb utobb vagyni fogok erre de jelenleg nem. A gyermekem a legfontosabb. Viszont élvezem hogy minden találkozó egy újabb randni ahova ki kell csipnem magam, ő is és énis abban a pár órában a jo oldalát mutatja. Tehát szoros baráti kapcsolt szexxel fűszerezve.
2015. dec. 24. 22:04
 7/24 A kérdező kommentje:

Nincs meg az a vibralas. Vagyis eddig nem volt meg senkinél.

Ha egy kapcsolatban már benn van egy harmadik az már a végét járja.Nem a szerető egyedül a vétkes,hanem aki kikacsingált a kapcsolatból.Kettön áll a vásár és mind a kettő hibás.Ki miért,hogyan,minek az teljesen érdektelen,hogy megtörtént ez a lényeg.

2015. dec. 24. 22:05
 8/24 Költőnő? ***** válasza:
65%
persze, ez vhol igaz, meghát minden szerető ezzel mentegeti magát. Mással nem is igen tudja. Írhat neked a gyk népe, amit akarhat; gerincet viszont nem adhat. Ami nincs, az nincs.
2015. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ez működik. Vannak az embernek alapvető szükségletei, így neked is. Arra használod a pasit, amire való. Ennyi.
2015. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Szerintem számit,hogy kinek mi a célja.Ha a szerető csak jól akarja érezni magát és fontos a függetlensége akkor a feleség csak nyer,mert a férj vele szemben is figyelmesebb és kedvesebb mert jó a kedve.Persze ez is csak az én Véleményem.
2015. dec. 24. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!