Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy elég furcsa kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég furcsa kapcsolatba kerültem, szerintetek van "jovoje"?

Figyelt kérdés
Van egy fel éves kisfiam, egyedül nevelem mar a terhesség alatt elhagyott az apa. ( ezzel nincs gond úgy érzem így sokkal jobb).Viszont nővérem céges bulira hívott ahol megismerkedtem egy munka társával aki 20 éve házas ezt elis mondta így kezdte a beszélgetést. Nem etetett nem áltatott semmivel sem. Megis találkoztam vele és úgy érzem ez nekem az ideális kapcsolat. Egy heten 1x 2x találkozni jókat beszélgetni enni és szeretkezni. Működhet?
2015. dec. 24. 21:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
20%
provokáció.
2015. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%
keménynek és következetesnek érezni magad jó dolog, és később beismerni, hogy illúzió volt, roppant kényelmetlen.
2015. dec. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudj ,de nem sok tisztesség szorult beléd.Mire fogod nevelni a kisfiadat késöbb?Fél éves ,te meg már nem bírsz magaddal és családos emberrel akarsz "laza kapcsolatot" ,ez neked annyi mint másnak egy kézmosás.Komolyan elsiklasz ez a tény felett ,hogy házas?Ha van gyomrod hozzá hajrá.
2015. dec. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%
Igen, a kérdező is érdekesen látja a világot...érdekes alatt itt most nem pozitív fogalmat értek. Fura, mennyire különbözőek vagyunk mi emberek. Szarba sem nézzük a másik embert sokszor, de aztán panaszkodunk, ha visszakapjuk...
2015. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Költőnő? ***** válasza:
40%
igen, bennem is ez fogalmazódott meg. Hogy a gyereknek milyen "értéket" ad át. H áááá teljesen rendben van a szeretői státusz. Holott ez nem így van.
2015. dec. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%

Milyen értéket ad a gyereknek? A gyerek fél éves, szerintetek mit fog fel ebből az egészből? Meg még ha nagyobb is lenne, a részletekbe nem kell beavatni, nem rá tartozik.

Sok álszent ember...fogalmatok sincs milyen könnyen elsodor az ár, akkor is ha nem akarod.

2015. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Költőnő? ***** válasza:

nem vagyok álszent. Hibáztam már én is. Te viszont sokat nem értesz a gyerekekhez, ha azt hiszed, hogy egy kisgyrek semmit nem fog fel a világból.

A csak a gyerek miatt együtt maradó boldogtalan szülők is azt hiszik, hogy a gyereknek tesznek jót, mert kicsik még és különben sem előttük veszekszenek bla bla bla. Aztán szted így egy gyerekből kiegyensúlyozott, stabil ember lesz?

Egyébként meg ha a szeretőség ilyen elfogadott, miért kell titkolózni? Minek a monogámia?

Elsodor az ár? És nem egy ember vagy, h tudj dönteni? Egy egysejtűt sodorhat ár. Egy ember meg dönt.

2015. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

De, értek a gyerekekhez, kettő nagyobb van nekem is. De azt azért tudom, hogy egy fél éves gyerek ebből az egészből még nem sokat fog fel.

De te meg valószínű nem voltál mindent elsöprően szerelmes.

Igaz nem vagyunk egysejtüek, emberek vagyunk, akik tudnak dönteni. De tartom azt, hogy egy nagy szerelem igenis elsodorhat, felülírhat mindent amit eddig másképp gondoltál. Ha hiszed ha nem, van ilyen!

2015. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

egy hűséges férfi, aki szeret téged, nem fog szeretőt tartani. És ha már a szeretőnél tartunk: ha csak alkalmi kapcsolatai lennének, akkor a házasságodban a szex rossz vagy nem működik. De ha egy állandó partere van titokban, akkor felmerül a kérdés, hogy a szexen kívül még mit nem kap meg otthon.

Igen, csalni szánalmas dolog. De vajon a harmadik fél miért lenne hibás(abb) hiszen nem ő csalja a társát hanem a férfi? És ha a férfi otthon szenved a kapcsolatban akkor mindig csak ő a hibás 100%ig és az asszony sosem?

Tovább megyek: a szerető személyének mi köze egy megromlott kapcsolathoz? Ha nem ő, akkor jön más. A szerető végső soron egy szimptóma, hogy gond van a házassággal.


Minden kapcsolat kb 50-50% ban múlik a feleken. Hiába sír akit megcsaltak, valamiben ő is hibás. De könnyebb lekvázni egy másik nőt és "móresre tanítani" mint átgondolni hogy mit tett ő azért, hogy a férje ne menjen más után. Vagy egyszerűen csak, ha felismerték évek után, hogy nem jó együtt de együtt maradtak (közös ház, gyerek stb.) akkor mire számít, hogy a másik nem tesz előbb utóbb valamit azért, hogy az életében legyen egy egészen kicsi boldogság?

2015. dec. 25. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!