Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy elég furcsa kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég furcsa kapcsolatba kerültem, szerintetek van "jovoje"?

Figyelt kérdés
Van egy fel éves kisfiam, egyedül nevelem mar a terhesség alatt elhagyott az apa. ( ezzel nincs gond úgy érzem így sokkal jobb).Viszont nővérem céges bulira hívott ahol megismerkedtem egy munka társával aki 20 éve házas ezt elis mondta így kezdte a beszélgetést. Nem etetett nem áltatott semmivel sem. Megis találkoztam vele és úgy érzem ez nekem az ideális kapcsolat. Egy heten 1x 2x találkozni jókat beszélgetni enni és szeretkezni. Működhet?
2015. dec. 24. 21:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Így van kérdező...mindenki csak egy kis boldogságra vágyik,ha ez az ára annak, akkor ilyen áron!

Én is úgy gondolom, hogy csak szexre elég egy alkalmi, egy éjszakás. Ahol már ennél többről van szó, ott a szexen kívül más is hiányzik a házasságból. A boldogság!

Tedd amit jónak látsz, csak vigyázz magadra! :)

2015. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Költőnő? ***** válasza:

Soha nem állítottam, h akit csalnak nem hibás. Mindig minden két emberen múlik. Azonban ilyenkor lépni lenne ildomos sztem, nem szeretőt tartani.

Arról, hogy egy pici gyermek mit fog fel a világból;nem kell nekem elhinni semmit, kerdezz meg egy szakembert.

De igen, voltam annyira szerelmes, hogy borítsak egy kapcsolatot több hónap bújkálás után. De nem felnőtt kisgyermekes elvileg felelősségteljes nőként, hanem 18 évesen. Úgyhogy igenis volt mindent elsöprő szerelem. Ma már akkor sem így tennék, mert az önzőségemmel több embernek okoztam fájdalmat. És hiába bocsátottak meg, erre a mai napig finoman szólva sem vagyok büszke.

2015. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kár hogy nő vagy, nem értheted. Ha húsz évig ugyan azt a nőt kéne pakolnom minden áldott este, hát na. Megunja az ember, nem kell már ugyan az a test, lélek. Ez talán nőként is él. Újdonságra vágyik mindenki egy idő után. Akár csak átmeneti frissítésre. Nem tudom mi a célod, nem értelek. Tulajdonképpen amúgy miben reménykedsz? Te mit akarsz a dologtól?
2015. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 omba ***** válasza:

"Egy heten 1x 2x találkozni jókat beszélgetni enni és szeretkezni. Működhet?"


Hát működik,nem?

Nekem s volt ilyen kapcsolatom vagy 5 éven át, aztán kicsit bedilizett a lány épp amikor a válás mellett döntöttem, de az már más dolog.

A gyerekével is tök jól elvoltunk, örökké meg mi tartana?

2015. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!