Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért baj, ha egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért baj, ha egy 21 éves lányt jobban érdekel a kultúra, az irodalom és a művészetek, mint a folytonos bulizás?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy a korombeli fiúk ezzel nem igazán tudnak mit kezdeni. Sokaktól meg azt hallom, hogy régen másabb volt a világ. Azt látom, manapság a fiúk lusták kezdeményezni. Miért van ez?

2015. dec. 26. 09:07
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
ami a szűkös kommunikációt illeti, értem, mire céloztok, de nyilván nem fogom egyből leírni itt az egész életemet... először kíváncsi voltam a reakciókra... megérte... szóval köszi a válaszokat még1x :)
2015. dec. 26. 15:40
 22/24 anonim ***** válasza:

Inkább a kommunikációnál arra figyelj hogy bármilyen kérdést is kapsz, és arra bármit is válaszolnál, először olvasd el újra és gondolkozz el rajta, hogy ha ezt a kérdést te raktad volna fel és ha azt a választ kapnád rá, amit te akarsz éppen írni, az mennyire lenne számodra kiábrándító vagy szűkszavú.

Ha most valaki megkérdezni tőled hogy mit olvasol, a fenti példával élve, és te erre csupán leírod a könyv címét, az neked nem este kicsit szűkszavúnak? Szerintem egy ilyen kérdésre, csakhogy a példánál maradjunk, minimum le kell írni hogy milyen a könyv számodra és 1 max 2 mondatban jellemezni is, vagy valami hasonló. Még ha a másik fél úgysem értené mert nem olvasta, de a kontakt a lényeg, hogy nem csak egyszerűen válaszolsz a kérdésre hanem fenntartod valamilyen szinten a kommunikációt, amire lehet reagálni. Na mind1, ez csak a kommunikációra egy példa, ha már itt felmerült a válaszok között ez is.

A legegyszerűbb a beszélgetés. Csak képzeld bele magad a másik helyzetébe és az alapján cselekedj vagy válaszolj. így hamar ki is derülhet ha nem egymást keresitek az adott társalgópartnerrel.

2015. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
értem, nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, abszolút egyértelmű most már, hogy a kommunikáción kell változtatnom és kicsit nyitottabbnak kell lennem, meg ugye a kisugárzás :) külön köszönet a szalonképes fogalmazásmódért, ugyanis korábban is tettem már fel kérdéseket (nem pont ilyen témával kapcsolatban is) és azt tapasztaltam, hogy a többség elég alpárinak bizonyult a nem éppen "szépirodalmi" nyelvük alapján
2015. dec. 27. 09:07
 24/24 anonim ***** válasza:
A GYK-n kár megsértődni, az emberek egy jó része csak trollkodni jár ide, egy másik részük pedig ha jót is mond, inkább a "csernusi" utat követi némi sokkterápiával kombinálva :)
2015. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!