Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért baj, ha egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért baj, ha egy 21 éves lányt jobban érdekel a kultúra, az irodalom és a művészetek, mint a folytonos bulizás?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy a korombeli fiúk ezzel nem igazán tudnak mit kezdeni. Sokaktól meg azt hallom, hogy régen másabb volt a világ. Azt látom, manapság a fiúk lusták kezdeményezni. Miért van ez?

2015. dec. 26. 09:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Akkor nem a srácok voltak lusták, hanem szimplán nem jöttél be nekik! :D A kettő nem ugyanaz. Ez oda-vissza működik, a srácok is tapasztalják ezt a lányoktól, ettől mégsem lesznek lusták a lányok ismerkedni. Csak épp nem az esetük az adott illető.

Ha random odajönnél hozzám az utcán, amikor épp keresek egy zenét a telefonomon és teljesen belemerülök a gondolataimba, hirtelen nem tudnék túl nyitottan reagálni. Egyszerűen nem lennék olyan hangulatban.


De pontosan mi az érdeklődési köröd? Miket olvasol, milyen művészetek érdekelnek? Mert láttam már olyan lányt, aki egy beszélgetésben megjegyezte, hogy őt is érdekli a kultúra. Megkérdeztem, hogy pontosan mi? Erre kicsit meglepődött, mert azt várta, hogy ennyivel le is van rendezve a dolog. Azt mondta, hogy háát, szeret koncertekre járni. A kérdésre, hogy milyenekre, mondott pár alter zenekart. Ettől őt még nem a kultúra érdekli, hanem szereti az alter zenekarokat.

2015. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem probléma; valószínűleg csak rossz típusú férfiakkal ismerkedtél.


Viszont akkor azt hadd kérdezem meg, hogy ha azt szeretnéd, hogy egy neked szimpatikus férfi kezdeményezzen, akkor azt hol teheti meg? Gondold végig, miket szoktál csinálni, és mi az a szituáció, ahol szívesen fogadnád, hogy valaki leszólít.

2015. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem baj, én kedvelnélek ezért. Bírom az ilyen nőket!
2015. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
ó nagyon sokat olvasok, igazából mindenfélét... talán zárkózottnak tűnök és lehet, hogy a srácoknak nincs türelme ahhoz, hogy megismerjenek?
2015. dec. 26. 13:37
 15/24 anonim ***** válasza:
Kortárs irodalom, vagy szépirodalom? :D És művészetek terén mit? Festészet, zene, fotózás stb?
2015. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

# 9: Attól még, hogy páran visszautasítottak, nem kell feladni, és attól még egyenjogúság marad. Hidd el, fiúk közül is van, akit sokan visszautasítanak. Ők is adják fel szerinted?

Az meg, hogy nyomulásnak vették, hogy elkezdtél velük beszélgetni, vagy elhívtad őket valahova, nem a te hibád. Majd lesz olyan fiú, aki nem veszi annak. :)

2015. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Miket olvasol, milyen művészetek érdekelnek?" Ha erre a kérdésre ezt válaszolod, hogy: "ó nagyon sokat olvasok, igazából mindenfélét...", akkor szerintem ne lepődj meg. Úgy tűnik, rosszul kommunikálsz. Ez egy egyszerű, informatív kérdés, amiből a másik megismerhet, mert érdekli a dolog, de nem kap választ.

Szerintem próbálj meg javítani a kommunikációdon! :)

2015. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

"ó nagyon sokat olvasok, igazából mindenfélét"


Szia, mit csinálsz

- Olvasok

Mit?

- Mindenfélét

Mi érdekel még?

- A kultúra

Milyen? Képzőművészet? Színház?

- Mindenféle



Khm... az ilyen beszélgetések azok amiket a 10. mondat után a világ legcsinosabb lányánál is feladok, mert 1 szavas tipikus társalgás ölő válaszokat tol csal a lány, és igazából nem tudom eldönteni, hogy nem érdeklem, le akar koptatni, vagy csak ilyen, de nem is érdekel túlzottan, ha mindent harapófogóval kell kihúzni belőle...



Mondom ezt úgy, hogy imádok olvasni, és szeretem a zárkózottabb típusú lányokat, tehát nem ez a fő gond

2015. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetertek az elottem szolokkal. Kerdezo, igazan mondhatnal valamit magadrol. Elhiszem, hogy sokszor nehez helyben kitalalni egybol egy olyan valaszt amit a masik is biztosan erdekesnek talal, de gondolkodj sokat, ismerd magadat annyira, hogy az olyan egyszeru kerdesekre, mint "Mit szeretsz?", "Mifelet?" tudj egybol valamit ravagni, aztan majd ha mar kialakult a beszelgetes persze, eszedbe jut tobb is. Akarcsak, ha a nevedet kerdezik vagy hogy honnan jottel, akkor sem kezdesz olyanokat mondani, hogy "Hat a szuleim neveztek el. Harom nevet adtak nekem.", mert az mellebeszeles. Ha folyamatosan hangoztatod, hogy Te mennyire inkabb a kultura, muveszetek, irodalom irant erdeklodsz csak, de beszelni mar nem lehet ezekrol, azt is hihetik, hogy csak kepmutatasbol teszed, ami rettento rossz benyomast kelthet. Mert mondhatja es kepzelheti ezt magarol olyan is aki tenyleg sokat olvas, de csak leanyregenyelet, meg pl. Spirot, mert felkapott es elhiszi, hogy az azt is jelenti, hogy rettento okos, akit erdekel a kultura, de mindig csak az ami eppen aktualisan divatos resze es legfeljebb az onerzetenek erositesere megy el neha egy popart kiallitasra, de egyebkent a tumblr teljesen ki is elegiti az igenyeit, es erdeklik a muveszetek, mert Apuka vett egy meregdraga dslrt es a leany meg megtanult kattingatni, de meg az egyetemi fuzetebe is szokott neha sormintakat alkotni meg portrekat rajzolgatni. De mondhatja ezt olyan is magarol, aki valoban foglalkozik ezekkel, van kulonbseg. Kerdezo, ne vedd magadra, ezt csak azert emlitettem, mert gyakori jelenseg a korosztalyodban manapsag, es sok ilyennel talalkoztam, es aki csak hangoztad, de mar nehezebben tud valamit tenylegesen mondani, az keltheti ennek a fajta ertelmisegnek a benyomasat, persze sokaknak ez is bejon, vagy meg jobban, de az a sajat felszinesseguk.


Szoval a kulcs ahogy emlitettek, a kommunikacio, tudj magadrol meselni ugy, hogy az megfogja a masikat es ne hagy, hogy felreismerjenek.

2015. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat, megfogadom a tanácsotokat :)
2015. dec. 26. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!