Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan pasival, akinem előtted már megvolt minimum 100 nő?

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 21:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%

Rosszul tetted fel a kérdést. Ha tudnám, hogy volt 100 nője előttem - mert erről szól a kérdésed - akkor nem jönnék össze vele, mert nem kockáztatnék meg egy nemi betegséget.

Ha nem tudnám és csak szexre kellene, és erre lenne igényem akkor valószínűleg igen.

Ha nem csak szexre kellene nekem, de én neki igen, akkor nem, mert ha komoly kapcsolatot akarok, akkor nem fekszem le az első nap, ahogy megismertem.

2015. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%

11#

És mi van akkor, ha ő is és te is komoly kapcsolatot szeretnétek a másiktól?


Ajj, most megint belemegyek a szokásos szélmaromharcomba itt, de legyen.

Szóval régebben is megfigyeltem, hogy hasonló kérdésnél, ha arról van szó, egy nőnek volt 100 férfi az életében és sok férfi nemtetszését nyilvánítja ki, valamint közli, neki nem kellene ilyen nő akkor jönnek a NŐK és kikérik maguknak, hogy mégis mi köze van ahhoz mit csinált előtte és, hogy a múlt az múlt, azt csinál és annyi pasival fekszik le amennyivel akart mert önálló és szeret élni.

Erre fel, férfiaknál lenézik ugyanezt az életstílust és teljesen az ellenkezőjét hangoztatják mint amit ott.

Szóval nem akarom én megszabni ki mit gondol, de most már tényleg érdekel, vajon ezek ugyanazok az emberek? Mert így abszolút nem értem milyen jogon prédikálnak ott és erkölcscsőszködnek itt. Persze lehet nem ugyanazon nőkről van szó, mindenesetre érdekes, hogy általánosan megegyezik a személetük mindkét esetben csak fordítottan.

2015. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
40%

11 vagyok.

Én nem akartalak felidegesíteni, sajnálom.

Ha komoly kapcsolatot akarnánk mind a ketten, akkor az már bonyolultabb. Csak azért nem hoztam fel ezt az opciót, mert 100 nőt / férfit összehozni nem vall éppen monogámiára.

Tehát, ha komolyat keresnénk összejönnék vele igen, de rögtön nem derülne ki hány nője volt nyilván, mert én nem faggatózom, de ha egy pár hónap alatt mégis elmondaná, ha akarná, akkor lehet, hogy zavarna egy kicsit. Elmondom azt is miért: mert én hosszú kapcsolatok pártján állok, és nem volt eddig sem sok pasim, szám szerint 2 és mind 2-3 éves kapcsolatok.

Lehet, hogy zavarna, de ha egészséges és hűséges, akkor nem szakítanék és a zavarom is elmúlna, nem vagyok hisztis típus. Ha viszont megcsalna és tovább gyűjtögetné a nőket, akkor persze szakítanánk.

2015. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

#4 igen számít. Hogyne számítana!


Nem jönnék össze prostival, drogossal, szerencsejáték függővel, alkoholistával, börtönviselt emberrel semmi esetben sem!


El lehet ítélni, nem igen érdekelnek a vélemények!

2015. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
26%
hagyjuk már ezt az álszent dumát itt hölgyeim! jobban kéne nektek 1 macsó mint 1 szűz fiú! csak itt ferdítetek jobbra ballra
2015. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
52%
Ha 100 nője volt, és abból mindössze 10 volt komolyabb, fél évnél tovább tartó párkapcsolat, az akkor is arról árulkodik (egy nő szemében), hogy ért a nőkhöz, tudja, mi kell nekik, el tudja varázsolni őket, tehát életrevaló, talpraesett, népszerű a delikvens úriember, ráadásul az ágyban is jól teljesíthet, ha ilyen sok nő igényét ki tudta elégíteni. Naná, hogy összejönnének vele. Nyilván az a 100 nő is pont ugyanígy gondolkodott.
2015. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%
Na jó, 100 azért nem, de mondjuk az utolsó 70-80. :)
2015. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%

"Ha 100 nője volt, és abból mindössze 10 volt komolyabb, fél évnél tovább tartó párkapcsolat, az akkor is arról árulkodik (egy nő szemében), hogy ért a nőkhöz, tudja, mi kell nekik, el tudja varázsolni őket, tehát életrevaló, talpraesett, népszerű a delikvens úriember, ráadásul az ágyban is jól teljesíthet, ha ilyen sok nő igényét ki tudta elégíteni. Naná, hogy összejönnének vele. Nyilván az a 100 nő is pont ugyanígy gondolkodott."


Vagy inkább arról árulkodik, hogy egy szexnél tovább nem tud megtartani senkit, mert ahhoz ugyan ért, hogy levarázsolja a bugyit az emberről, de ahhoz, hogy hosszabb távon mellette akarjon maradni valaki, már unalmas és sekélyes. És az, hogy 100 nője volt, az nem garantálja, hogy mindenki igényét kielégítette- sőt, ha kielégítette volna, akkor többen visszajárnának hozzá, ami időben annyit elvenne tőle, hogy nem biztos, hogy 100 nőig eljutna.


Személy szerint én úgy gondolom, hogy szexuálisan tapasztalt nem attól lesz valaki, hogy 100x begyakorolja idegenekkel az első szex élményét, ugyanazt a forgatókönyvet lejátsza millió alkalommal, banem inkább 100 különböző pozitúrát, trükköt, módszert begyakorol egy emberrel, egy hosszú távú kapcsolatban. Az ilyen ember lehet, hogy pozitív élményt ad az első szexben, de ha életre tervez az ember, akkor annál azért több kell, az ágyban is. Főleg, hogy szerintem simán lehet, aki 100 nőt fektet meg, az valamiféle szexuális jellegű problémát (méret, gyorstüzelés, ilyesmi) próbál kompenzálni, és van olyan szerencsés karizmája, hogy erre lehetőséget kap az ellenkező nemtől.


Mert alapvetően egy egészséges, férfiasságának teljes önbizalmának birtokában lévő férfi nem űz sportot a nők meghódításából. Ismerek személyesen olyan férfiakat (és mellesleg, nőket is), akik ezt csinálják, és náluk pontosan ez a helyzet, biztosan tudom róluk, hogy önbizalomhiányuk van ilyen kérdésekben, és ezért nem merik megkockáztatni a komoly kapcsolatban esetleg felmerülő kudarcélményt, azért hajtják sorra az új embereket.


Szóval, összefoglalva, nekem lennének fenntartásaim a dologgal kapcsolatban, és nem csak a nemi betegségek miatt.


Egyébként ha nem ismerem a múltját és elkezdünk ismerkedni, szimpatikus, és őszintén meg vagyok győződve róla, hogy megegyeznek a szándékaink, akkor ha előrukkol ezzel pár hónap/év után (persze, ha előtte makulátlan volt a párkapcsolatunkban), akkor valóban azt mondom, hogy ez a múlt, és nem számít. De ha előre tudom valakiről (nem is kell ekkora számnak lennie), akkor messziről kerülném, mert nyilván nekem sem áll szándékomban 101.nek lenni.

2015. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze egy nemi beteg férfi ribivel még szexre sem,félnék hogy elkapok valamit.
2015. dec. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem kell nekik tudni róla
2015. dec. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!