Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan pasival, akinem előtted már megvolt minimum 100 nő?

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 21:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Érdekes,hogy itt egészem mást állítotok.Itt semmi gond azzal,hogy a Nő 100 partnerrel volt.Akinek meg gond volt,az le lett pontozva.

És persze,hogy a nők pontozták le azokat,akik le merték nézni azt a nőt,aki a párja előtt már minimum 100 pasival volt...

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2015. dec. 30. 07:32
 22/25 anonim ***** válasza:

De ami kérdést belinkeltél, az a párkapcsolat már előrehaladottabb állapotáról szól, házasság, gyerekek, tehát feltehetően a nő már bőven bizonyított és kiérdemelte a bizalmat. 18as válaszomban a végén én is azt írtam, hogy ha a pasi nem mondja meg, ténylegesen lezártnak tekinti a dolgot és velem képes normális, elkötelezett párkapcsolatot kialakítani, akkor bár kiakadnék rajta, nem hisztériáznék olyan mértékben, mint a belinkelt kérdésben írja a pasas. Fiatalabb korában mindenki csinál butaságokat, meggondolatlanságokat, a fiatal kor az erre van. Akkor van ezzel probléma, ha felnőttként sem képes erről lemondani, és még akkor is folytatná ezt az életvitelt, amikor már a partnerek is inkább komolyra vágynának, nem csak simán pár éjszakára.


Ez nem az, hogy nőknek szabad, pasiknak meg nem. Amit belinkeltél kérdésben azért védik a nőt, mert ott ő felhagyott ezzel az életmóddal, feltehetően már teljesen más ember volt, amikor a férjét megismerte, így valóban felesleges a múlton rágódni. Ha a naplójában azt találta volna feldátumozva, hogy a múlt héten gyűjt össze a 200., akkor már probléma lenne valóban, de így szerintem nem kellene elítélni a nőt. És ha a férfi lenne a "hunyó", akkor is ugyanígy gondolnám.

2015. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem!!!!
2015. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én igen.


Nemibetegség? Ha van esze (és gondolom van) akkor használt óvszert, tehát valószínűleg nincs baja. De ha megismerkedéskor elmondja hogy ez volt, biztos elküldöm egy vizsgálatra, és ha értelmes akkor nem sértődik meg.


Ettől függetlenül lehet egy hűséges, értelmes, kedves ember. Ez csak szex.

2015. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Simán. Sőt össze is jöttem. Igaz, eredetileg csak szexről volt szó, ahol kimondottan előny, hogy tapasztalt.

Hátrány, hogy amikor azt mondta, hogy komolyabbat szeretne, nagyon nehezen hittem el, hiszen miért pont nekem mondaná, miért nem az előttem lévő számtalan lánynak?

De az elmúlt években bizonyított :)

2015. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!