Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írt rám egy év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt rám egy év után?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel randiztam néhány hónapig még három éve. Vissza gondolva azért nem lett belőle több, mert nagyon rövid időn belül le akart fektetni, nekem meg ő volt az első udvarlóm és nekem gyors volt a a tempó - de erről nem tudott. Egy évre rá végül megtörtént a dolog miután egész nyáron fűzött, csak a probléma az volt, hogy közvetlen utána bevallotta ez neki nem megy, mert barátnője van. Értelem szerűen ezek után nem igazán beszéltünk, viszont az egyetemen nap mint nap láttam a csajával, akivel mind a mai napig együtt van. Eleinte még köszönt, aztán ez is elmaradt úgy egy éve. Most szilveszterkor viszont boldog újévet kívánt. Rákérdeztem hogyhogy írt, a válasza az volt, hogy csak köszönni akart, de ez valahogy sántít. Ennyire unatkozott? Elfelejtette kihez tartozik az az account? Kitört a vihar az édenében? Esetleg lelkiismeret furdalása lenne? Szórakozni akart részegségében és nem volt jobb célpontja? Mi értelme köszöngetni ha nincs már meg a kapcsolat és semmit nem akar? Vagy volt valami indoka csak még ő sem jött rá?

2016. jan. 4. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért írt de nekem is van egy hasonló srác, 2,5 éve ismertük meg egymást elvileg kölcsön volt a szimpátia de végül ő nem akart többet tavaly ujra elkezdtunk talkozgatni de a nyáron eltűnt és ő is írt de nem kérdeztem mi az oka
2016. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Most biztos megint szingli, és megint le akar fektetni, mert nincs jobb ötlete.
2016. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát csoda, hogy ezek után még képes vagy szóba állni vele...
2016. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak, akik isznak egy kicsit és akkor elkezdenek írogatni exekre, felhívogatbi számokat. Persze másnap ciki, meg lehet magyarázkodni miatta.


Nem kell ezt túlgondolni, ivott és akkor jó ötletnek tűnt és most már bánja, mert neki is leesett, h te ezt esetleg túlgondolhatod, kombinálhatsz.

2016. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező, hihetetlen kis buta liba vagy, h egy egyszerű búék sms-ből már azt hozod ki, h akar valamit. Tudod, vannak olyanok, akik egy ilyen köszöntést a telefonjukban lévő összes számra elküldik, rokonoknak, barátoknak, üzleti partnereknek...jól néznék ki, ha mki azt gondolná, h ez egy bepróbálkozás.
2016. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!