Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van bármi baj azzal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi baj azzal, ha megütnék nőt ha ő kezdené?

Figyelt kérdés

Ti is tudjátok, rengeteg hülye idióta amerikai filmben van benne, hogy a férfi főhős egy női ellenséggel kerül szembe, akiről azt mondja hogy őt biztos nem fogja megütni. Aztán a nő jól megüti vagy majdnem elpi-.csázza őt, mire a férfi vissza mer ütni.


Mi ez a kamu gátlás? Ha egy nő megütne, én simán visszaütnék pont úgy, mintha egy férfi ütött volna meg. Most egyenlőség van, vagy sem?

Bárkinek visszaütök és a padlóra küldöm, aki nekem jön.


2016. jan. 12. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, védd meg magad, ez tény! Csak vedd figyelembe az erőviszonyokat, és ha meg is üt, ne üss akkorát vissza, hogy leessen szerencsétlen feje. És a szándékot mögötte.
2016. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de mit akarsz elérni a kérdéssel? A fele válaszoló bunkónak nevez, a másik fele fröcsögve helyesel majd. Szíved joga, hogy visszaütsz vagy sem, és nincs semmiféle kőbe vésett szabály, amire bárki hivatkozhat.

Én mindkét nem részéről megalázónak tartom mind az ütést, mind a visszaütést, és lenézem azt, aki ilyesmihez folyamodik. Nem vagyunk állatok, tudni kéne önuralmat gyakorloni. Ha tettlegességre kerül sor, akkor már rég rossz.

2016. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!