Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Három hónap után megkérhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hónap után megkérhetem a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés

#hrhr
2016. jan. 14. 17:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor kéred meg amikor akarod, bár ha 1-2 éven belül nem házasodtok akkor kissé komolytalan a dolog De végül is nem ezen fog múlni, hogy együtt maradtok e vagy nem.


A férjem 1 hónap után megkérte anno a kezemet, 1,5 év után házasodtunk, és azóta is boldog házasságban élünk.


Ismerek olyat aki 8 évig volt együtt a párjával aztán összeházasodtak, majd rá 1 évre már váltak is. Nem azon múlik mennyi ideig vannak együtt az emberek házasság előtt.

2016. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hány évesek vagytok. Ha már mondjuk szeretnéd elkötelezni magad és úgy érzed, hogy minden klappol veletek, akkor megkérheted. Bár tanácsos lenne szerintem először inkább az összeköltözést felvetni neki. Ha összeköltözés után is minden klappol, akkor szerintem utána érdemes megkérni a kezét. Ugyanis lakva ismerszik meg az ember, és az teljesen mindegy, hogy az összeköltözés 3 hónap vagy 5 év után ejtik meg (persze, ha már mindketten érett felnőttek vagytok).
2016. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én is ismerek olyan fiúkat akik hamar megkérték a barátnőjük kezét. általában annyira önbizalom hiányosak,hogy azt hiszik csak így tudják majd megtartani a nőt..

másik kedvencem az egyik ismerősöm, aki minden eddigi barátnőjének megkérte a kezét.. szerintem ez már eléggé elveszi a varázsát. én pl nem lennék senki 5.-6. menyasszonya..

azt kérje meg akivel le szeretné élni az életét.. oké ha tegyük fel 1x már eljegyzett valakit, de nem jött össze, jó. de a sokadik eljegyzett exbarátnő nekem sok lenne.


és 3 hónap után még nem ismered a másikat annyira,hogy ilyen döntést meg tudj hozni.

de te tudod, csak ne lepődj meg,hogyha nemet mond

2016. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Marhàra nem mindegy milyen a kapcsolat minősége amiben 2 ember van. Lehet randizgatni és összejàrni dugni 2-3 èvig is, akkor se fogjàk megismerni egymàst rendesen... Meg lehet sokkal több időt is együtt tölteni mint külön, az együtt jàràs alatt is. Szóval kapcsolat ès kapcsolat közt hatalmas különbségek lehetnek. Az eltelt idő konkrétan nem igazàn mérvadó.
2016. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!