Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy nem megy, bárki tanácsának örülnék? 18L-22F

Figyelt kérdés
Na tehát másfél hónapja ismerkedtem meg a mo stani párommal, akivel minden olyan szépen és gordülékenyen ment, hogy csak csodálkoztam, hogy ilyen pasi létezik. A Szilvesztert már eggyütt töltöttük, akkor bemutatott a családnak s azóta hivatalosan is eggyütt vagyunk. Viszont mostanában rá jöttem, hogy nem is vagyok szerelem belé, inkább csak a kapcsolatba ha szabad így fogalmazni. Ez az első "normális" kapcsolatom, vagyis lenne. Szeretném elmondani neki, hogy én nem vagyok szerelmes belé, hogy tisztán lássa a dolgokat, mert nem akarom becsapni. Az a baj, hogy úgy fog lejönni, hogy megvezettem, pedig higyjétek el, nekem esik a legrosszabbul, hogy így érzek iránta, Mit tegyek?

2016. jan. 17. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Cuki vagy, mások évekig hitegetik egymást, majd közlik, hogy valójában nem is szerettelek..neked pedig már másfél hónap után bűntudatod van miatta. Ennyi idő nagyon kevés, lehet, hogy később még szerelmes is lennél bele, de az is lehet, hogy nem..ezt nem lehet tudni. Szerintem őszintén mond el neki azt, hogy mit érzel, és majd meglátod a reakcióját..27L
2016. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaz, légy őszinte.

Még nem tart ott úgy a kapcsolat, hogy évek teltek el.

A párom nekem is bevallotta, hogy szeret, mert hát jó ember vagyok meg minden, viszont nem szerelmes.

Mond azt neki, hogy kedveled és jó vele lenni, viszont nem érzel szerelmet.

Egy tiszta beszéd még ha fáj is mindkét félnek megelőzhet nagyobb fájdalmakat is.

Leölsz és elmondod azt amit ide írtál.

Ugyan neki lehet, sőt biztos, hogy rossz lesz, mert hát csak bemutatott a családnak meg minden.

Egy embert a körülötte levő események is meghatározzák.

Ez olyan értelemben is rossz, hogy egy esetleges szakítás után maga a család, igen a család, ők a legkritikusabbak mit gondol erről.

Vajon ezt hogyan tudja valaki a kapcsolatán kívüli embereknek lekommunikálni?

Egy szakítás, akarom mondani egy normális elválásba ezt is megbeszéli a két fél, hogy mik is voltak az okok.

Ha magunkban tisztázzuk ezeket, akkor lehet bárkinek bármi véleménye rólunk vagy épp a volt párunkról, az nem fog eltántorítani a saját meggyőződésünkről.

Tiszta víz legyen a pohárban és ne zavaros!

Egyébként mitől és hogyan jött ez a feleszmélés nálad?

Valami csak felébresztett téged vagy nem?

2016. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez azért övön aluli.
2016. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ha adhatok Neked egy tanàcsot, nemcsak erre vonatkozòan, de az életben bàrmire: a legrövidebb, "legkifizetődőbb " ùt az egyenes ùt.

Mondd el, hogy annyira örültél Neki, hogy nem làttâl még tisztân. Most làtod, hogy emberileg szereted, nem szerelemmel. Ez az első rendes kapcsolatod és emiatt volt ez. Mondd neki, hogy nem akarod hitegetni, ha gondolja, talàlkozgassatok.

Hidd el, attòl, hogy bàntani fogja, értékelni fogja az őszinteségedet, hogy nem évekig jàtszottàl vele, elvéve tőle azt a lehetőséget, hogy valaki ùgy szeresse, ahogy szeretné. Akkor meggyűlölne.

2016. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pár napja, amikor jöttem haza felé a buszon tőle, olyan kis meggyötörtnek éreztem magam, nem vagyok jó az érzelmek megfogalmazásában. Elkezdtem azon gondolkodni, hogy mit is érzek iránta és rájöttem, hogy nem fájna ha eggyik napról a másikra kilépne az életemből, ami szerintem egy elég rosz jel. Nagyon szeretem, mint embert értelmes és minden megvan benne, de valahogy pl. a fantáziámat nem tudja úgy megmozgatni és ahogy írta az eggyik válaszoló nem akarom elvenni előle a lehetőséget mással, mert nem tudom, hogy az idő múlásával változna-e amit érzek iránta.
2016. jan. 17. 10:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki a dolgokat, még hagyunk egy kis időt egymásnak, hátha lesz valami.. :)
2016. jan. 18. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!