Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Belemennétek a szexbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Belemennétek a szexbe akkor, ha éppen (akár kicsit is) szőrösek vagytok ott, mert nem számítottatok rá?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 17:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
En mar olyan lanyt is lattam aki teljesen szorosen is belement.
2016. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Na az ilyen már többször visszatartott olyan fiúkkal való aktusoktól, akikkel nem is akartam volna teljesen leborotválva sem :D Szóval nem megyek bele így.
2016. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%

Mi az, hogy nem számítok szexre?

Ha párkapcsolatban vagyok, akkor van.

Ha nem vagyok párkapcsolatban, akkor nem szexelek csak úgy össze-vissza.

Ha randizom, akkor meg én döntöm el mikor érzem magam felkészültnek, ilyenkor nyilván készülök is rá.

Ez nem úgy működik, hogy ma nem számítottam rá, hogy esni fog az eső, eláztam....

2016. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
hát ha egy ilyen tartja vissza a csajokat attól, hogy egy ismeretlennek széttegye a lábát vagy sem...az már régen rossz.
2016. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Persze, szerencsere a parom nem olyan felszines hogy neki csak a tukorsima szortelen legyen a jo. Latott mar szorosen is, ugyanugy kinyalt.
2016. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

3-as: Hát ha pl az új pasiddal akivel még nem feküdtetek le találkozol, és arra számítasz hogy csak vacsiztok, aztán az este végén szenvedélyesen megcsókol és felhív magához, te meg nagyon kívánod, csak reggel még nem tudtad, hogy ennyire fogod kívánni. :)


De a kérdés azokhoz is szól, akik kapcsolat nélkül is szexelnek. Ők főleg nem készülnek fel direkt.

2016. jan. 17. 17:11
 7/26 anonim ***** válasza:
18%
3-as válaszoló: Már nem azért, de ha van egy olyan fiú, akivel nem jártok, de nem is igazán randiztok, csak kerülgetitek egymást, és úgy hozza a sors , akkor történhetnek ilyen dolgok.
2016. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a szex a párkapcsolat része, párkapcsolatban meg kb. bármikor számítok rá, de nyilvánvalóan nem választok olyan hülye pasit, aki azt gondolja, hogy egy nőnél egyáltalán nincs szőrnövekedés.
2016. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván értem a kérdést. Ha felhív magához, nem megyek fel.:) Mindennek meg van a maga ideje. Mi abban (többek között) különbözünk az állatoktól, hogy nem az ösztöneink irányítanak. Nem vagyok az a csakúgyszexelős.
2016. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
Nah én pont most utasítottam vissza Őt ezért, amúgy se voltam felkészülve rá, még nem tart ott a kapcsolatunk. Ha én valakinek meg akarom adni a tiszteletet, igenis fontos, hogy ápolt legyek, nem csak ott. Fontos, hogy számítsak rá, ne okozzak csalódást,egy normális nőnek megalázó ápolatlanul érintkezni a párjával.N
2016. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!