Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy esne nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy esne nektek, hogyha egy ismeretlen, de igényes huszonéves pasi a metrón hátulról átölelne titeket megpuszilná a nyakatokat és aranyosan rátok mosolyogna?

Figyelt kérdés
Nehezen ismerkedek és nehezen tudok beszélgetni, arra gondoltam, hogy megpróbálhatnám ezt az ismerkedési formát és örülnék annak, ha ezt valaki viszonozná. Most nincs senkim és olyan jól esne valakit átölelni úgy, hogy neki is jól esne. Látom némelyik lányon, hogy reggelente, fáradtak, letörtek, búskomorak és olyan jó lenne ilyen szeretetadással boldoggá tenni valakit. Ugye nem pofoznátok fel? Olyan jól esne, ha viszonozná valaki és így ismerkednék. Többször mikor megyek reggel dolgozni késztetést érzek erre, jó lenne, ha az ő napját is feldobnám a szeretetemmel.
2016. jan. 22. 18:54
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Bennem az merült fel hogy hogyha az idegenek ölelgetése és puszilgatása semmi akkor mi számít valaminek? Mire számíthatna az a nő egy párkapcsolatban veled ha így ismerkedsz és ez neked még baráti?

Hogy a kérdésre válaszoljak megütnélek és menekülnék amint lehet.

2016. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

"jó lenne ilyen szeretetadással boldoggá tenni valakit"


Ez nem szeretetadás, hanem szexuális zaklatás. Mesélheted akárhogy.

2016. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem örülnék neki, mert vőlegényem van, és nem szeretem, ha valaki rajta kívül puszilgatja a nyakamat, meg aztán nem is érezném magamat túl különlegesnek, hisze elmondásod szerint bármelyik lányt megölelnéd, aki lehangolt, és szimpatikus.

Ha a vőlegényem így közeledett volna...Hát, ha megpuszilta volna a nyakamat, akkor egy perverznek gondoltam volna, ha csak megölel, akkor csak erőszakosnak. :D De a csak ölelés végül is annyira nem vészes. :)

2016. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Rég láttam ekkora egyetértést a kategóriában.


Kérdező, először is gondolkodj el azon, hogy mit jelent a szeretet. Mégis hogy a bánatba szerethetnél egy olyan lányt, akit még soha nem láttál, soha egy szót se váltottál vele?


Az ötleted pótcselekvésnek találtad ki, de iszonyúan ijesztő. És az a legijesztőbb hogy több tucat válasz után sem érted, mi a baj vele..

2016. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

És neked hogy esne ha valad próbálna így ismerkedni mondjuk egy meleg fiú? Gondolom az már annyira nem tetszene.

Ha lenne egy húgod vagy lányod, akit nagyon szeretnél, örülnél ha vele így "ismerkednének"? Hol élsz te, egy kő alatt? Ezért minumum egy feljelentést kapnál.

2016. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

végem ettől a kérdéstől xDDDD

Mellesleg én is ellöknélek onnan jó erősen, ez gáz.

Akkor már inkább beszélgetést kezdeményezz,de ez undorító...

2016. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Ezt felejtsd el! Más intim zónájába ismeretlenül ilyen szinten bele mászni NEM lehet! Illetve lehet...csak nem érdemes....... Én még a rokonaimat sem engedem kb fél méteren belül. Egyszerűen zavar a testi közelség, kivétel a férjem ez alól.
2016. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez undorító, valószínűleg első reakcióm az lenne, hogy hátrakönyökölnék, amúgy meg tisztában vagy vele, hogy ez szexuális zaklatás? :)
2016. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ütnélek ahogy bírnálak. De ha nagyon ölelést akarsz és zaklatás nélkül esetleg próbálj meg free hug (ingyen ölelés) táblával mászkálni.
2016. febr. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Hát én rohadtul megijednék, és a hideg is kirázna (egyáltalán nem jó értelemben) a tudattól, hogy idegen hatolt a személyes terembe. Nem hiszem, hogy felpofoználak (bár megérdemelnéd), de az biztos, hogy olyan gyorsan tűnnék el a közeledből, amennyire csak lehetséges.
2016. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!