Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy esne nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy esne nektek, hogyha egy ismeretlen, de igényes huszonéves pasi a metrón hátulról átölelne titeket megpuszilná a nyakatokat és aranyosan rátok mosolyogna?

Figyelt kérdés
Nehezen ismerkedek és nehezen tudok beszélgetni, arra gondoltam, hogy megpróbálhatnám ezt az ismerkedési formát és örülnék annak, ha ezt valaki viszonozná. Most nincs senkim és olyan jól esne valakit átölelni úgy, hogy neki is jól esne. Látom némelyik lányon, hogy reggelente, fáradtak, letörtek, búskomorak és olyan jó lenne ilyen szeretetadással boldoggá tenni valakit. Ugye nem pofoznátok fel? Olyan jól esne, ha viszonozná valaki és így ismerkednék. Többször mikor megyek reggel dolgozni késztetést érzek erre, jó lenne, ha az ő napját is feldobnám a szeretetemmel.
2016. jan. 22. 18:54
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem kivétel nélkül mindenki megijedne tőled, aztán elküldene a halál f**zára.
2016. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg annyira megrémülnék, hogy elkezdenék segítségért kiáltozni. Egyáltalán nem tartanálak szimpatikusnak, sőt, egészen épelméjűnek sem.
2016. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
98%
Bezárták a sárgaházat....
2016. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
94%
Én önvédelmet tanulok,kibújnék az ölelesböl átdobnálak és csizmában fejberúgnálak,majd végig is sétálnak azon a hurka testeden-)
2016. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
98%

ne csodálkozz ha egy tökön rúgással és egy kis paprika spray-vel viszonozza a "jótetted"

attól hogy te ilyen kis cukimuki fiúcska vagy, az emberek 99,99%-a jogosan nem tolerálja az ilyesfajta intim szféra megsértést.

2016. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem lennék így szimpatikus... Jó lenne, ha mindenki bízna mindenkiben és szeretetteljes lenne mindenki. Szüksége van mindenkinek a szeretetre én olyan szívesen megadnám.
2016. jan. 22. 19:20
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
jól van troll kérdés, lapozzunk tovább.
2016. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
:D Annyira nem az, mert szivesen megpróbálnám. De nem úgy, hogy zaklatom, mert nem nyulnék olyan helyre. Egy kis ölelésben pusziban szerintem nincs semmi.
2016. jan. 22. 19:23
 19/43 Költőnő? ***** válasza:
97%
tőlem hatalmas lengőt kapnál. Értem én, h mi az ok, de én meg nem a magam részéről úgy lennék vele, h azért nem hatna meg, merth én erre nem adtam okot. Érted, ez kb olyan, h bárki odamegy hozzád a metrón, de tényleg BKI és megsimogatja a segged v a golyóid. Sztem neked se esne jól,ha egy vadidegen akárki engedély nélkül taperolna.
2016. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
97%
"nehezen ismerkedek", szerintem nem annyira... Az ilyenért pofon jár. Aztán ha szicíliai,meg az is lehet,hogy rádküldi a rokonait.
2016. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!