Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes befizetnem egy netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes befizetnem egy netes társkeresőre?

Figyelt kérdés

20-as éveimben járó pasi vagyok. Szeretnék ismerkedni, de a hétköznapokban nem igazán van erre lehetőségem. Nem járok szórakozóhelyekre és nem is szeretnék szórakozóhelyeken ismerkedni.


Kicsit konzervatívabbak a nézeteim. Elsőre lehet visszahúzódónak tűnnék. Egyetemre járok, mellette ahogy tudok, sportolok. Általában mindenről van valami véleményem, nyitott vagyok a beszélgetésekre. Az ismerkedésben inkább a belső értékeket, személyiséget nézem. Nem kedvelem a manapság elterjedt kihívó női megjelenést. Inkább ismerkednék valaki, szolid, intelligens lánnyal.


Szóval mennyire érdemes szerintetek próbálkoznom neten? 2 vagy 3 ezer forintot megéri befizetni egy hónapra?


2016. jan. 23. 13:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Avagy dögöljön meg a másik tehene is.
2016. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 omba ***** válasza:
A saját tapasztalataim alapján én nem tanácsolnám... gyengébb, zavarosabb, betegebb társasággal fogsz találkozni, mint az egyetemen.
2016. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én a helyedben GYK-n nem kérnék tanácsot ilyen ügyben, mert csak az eddigiekhez hasonló savanyú válaszokat fogsz kapni.

Valaki írta előttem, hogy a korodbeli nők vadásszák a férfiakat, és nem fognak társkeresőzni, max unalomból. Ez nettó baromság egy az egyben. Nőből is vannak csendesebb típusok, avagy szimplán olyanok, akik nem kedvelik a buliban ismerkedést. Mivel máshol manapság nem is divat, ezért pont ugyanolyan bajban vannak, mint te...

Nőként azt gondolom, hogy amit magadról írtál, és amit keresel, nagyjából egálban van egymással. Az emlegetett pénzes bulihiénákat általában a cicababák kedvelik, és ahogy írtad, te nem ilyet keresel.


Lehet mondani, hogy fúj a nők, meg csak a legjóképűbbeknek írnak vissza, stb, de nőként én ezt simán meg tudom fordítani: pont ugyanilyen elkeserítő tapasztalataim vannak a férfiakról, ugyanis érezhetően szabványlevelek érkeznek mindenkitől, klasszikus csajozós szöveggel, amivel meg nem tudok és akarok mit kezdeni. Ha annyi energiát nem fektet a dologba, hogy személyesen nekem írjon, akkor én minek erőlködjek a válasszal? (A kedvencem a "szexi a képed" szöveg volt, mikor még nem is került fel kép...)

Szóval azért nem csak a nők a hunyók...


Én mindenképpen azt mondanám, hogy érdemes kipróbálnod, próbálkoznod, de tény, hogy egy társkeresőn sokkal többet kell próbálkoznod, mint a való életben, hogy kiszűrd azokat, akik nem gondolják komolyan. Illetve az is igaz, hogy sokkal nagyobb szerepet kap a külső, hiszen csak egy rövid adatlap és néhány kép alapján tudsz képet teremteni a másikról. Erre fel kell készülnöd. :) De veszteni valód nincs vele, a 2-3ezer Ft rámegy simán arra is, ha meghívsz egy-egy csajt egy italra adott szórakozóhelyen.

2016. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
#11 hát rohadtul nem ezt írtuk. Hanem azt hogy menjen emberek közé, és ott beszélgessen lányokkal. És nem csak azért mert ott előbb kap visszajelzést, hanem mert ott kap visszajelzést. Az hogy ott mit és hogy csinál, az persze már más művészeti ág. De minek erőltessem társkeresősdit, ha az egyszerűen nem működik?
2016. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%

#11

Te pedig tanulj meg szöveget értelmezni. Nem azt írtuk, hogy ne is próbálkozzon barátnőt szerezni, hanem, hogy kerülje a társkeresőket.


#13

Te irkálsz nettó baromságot, látszik, hogy csak női oldalról látod a társkeresést. Igen is van vesztenivalója, több, mint képzelnéd.

Órási pusztítást tud végezni egy férfin a társkereső. Mivel alig, vagy egyáltalán nem kap választ, el fogja hinni, hogy nem tetszik a nőknek, mivel még csak válaszra sem méltatják. Pedig a társkeresőn lévő nők csak egy kis százaléka azoknak akikkel az életben is találkozhat.


Nekem például alig-alig válaszoltak társkeresőn a nők, azok is lekoptattak gyorsan, ezen a fórumon pedig rengeteg nővel ismerkedtem már, még találkozó is összejött. Na meg úgy mellesleg szebbek is voltak.


A társkeresős nőkre pedig igen is azt mondom, hogy fúj, utálom őket. Nagy részük tényleg csak egónövelésből van fenn, meg hogy hülyítsék ott az embereket.

Van aki tényleg társat keres, de az meg arra nem képes, hogy kivegye a cigit 10 percre a szájából, sem pedig arra, hogy 80kg alá menjen.


Sablonlevelek főleg azért érkeznek, mert a kedves hölgytársaid nem képesek 2 mondatot írni magukról, csak annyit, hogy ismerj meg.


Kérdező:

adok neked hasznos tanácsot. Egyetemre jársz. Egyetemen biztos van sok lány, még ha másik szakra is járnak, biztosan szoktál látni. Megtetszik valaki, odamész hozzá és beszélgetsz vele. Nem kell regisztrálni, nem kell fizetni, hogy lásd a fényképét, a választ azonnal megkapod.


De ha szeretnéd kinullázni az önbizalmad, akkor nyugodtan menj társkeresőre, az egónövelésre vágyó cicababák már várnak.

[link]

2016. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Van aki tényleg társat keres, de az meg arra nem képes, hogy kivegye a cigit 10 percre a szájából, sem pedig arra, hogy 80kg alá menjen."


Mert a dohányos és/vagy teltebb nők haljanak meg egyedül. Gratulálok. :D Ezek után nem igazán tudom, milyen jogon szidod a nőket, hogy a külsőségek meg a kép alapján választanak... :P

Amúgy meg (nemtől függetlenül) aki nem képes kitölteni az adatlapját a legalapvetőbb módon sem, illetve nem képes a "szia bejössz szex?" stíluson túlmenően levelet írni (avagy nőként _normális_ levélre válaszolni), az persze, nyilván nem társat keres. De az ilyennel meg nyilván nem kell foglalkozni. Ha neked ez határozza meg az önbizalmad (és ugyanez igaz a linken szereplőhöz hasonló nőkre is), az régen szánalmas. Már bocs.


Részemről egyébként nem kedvelem a társkeresőket, mert virtuális húsboltnak tartom. És igen, ebben a húsboltban a férfiak választanak, többnyire olyan alapon, hogy 80 kg nem kell, túl sok smink nem kell, nem elég szexi nem kell... Persze ugyanígy a nők is válogathatnak a válasz/nem válasz résszel. Lehet a nőket szidni, de kétoldalú a dolog. Nem a társkereső mint intézmény tehet erről, hanem a fent lévő tagok.

Viszont annak ellenére, hogy nekem nem jött be, van olyan ismerősöm (férfi is, nő is), akinek nagyon is bejött, életreszóló szerelem lett belőle.


Kérdező, még az jutott eszembe, hogy ha kifejezetten a társkeresőt nem is kedveled, vannak ezek a rapidrandis szervezett programok, azok tök fílingesek szoktak lenni, és személyes ismeretségről van szó, nem netesről, tehát nincs gond a kép-valóság különbséggel sem.

[link]

Itt résztvevő ugyan nem voltam, de szoktunk barátokkal az adott kávézóba járni, és érdekesnek tűnt. :) Meg van több fajtája is, nem csak ez a hétperces cucc.

2016. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#16

Nekem bejönnek a telt nők, de a 80kg+ nők nem teltek, hanem dagadtak és most őszintén hogy tervezzek valakivel jövőt, aki már huszonéves korában erősen túlsúlyos és napi 2 doboz cigit elszív, he?

Ez messze nem egyenértékű azzal, ahogy a nők szelektálnak társkeresőn és ha egy kicsi eszed van, akkor ezt te is tudod.


A dohányos pedig nem egyenlő azzal, hogy 10 percre nem tudja kivenni a cigit a szájából, már bocs!


Látszik, hogy nő vagy és életeben nem voltál még fenn társkeresőn átlagos férfi képével és adatlapjával. Persze nem kell foglalkozni az olyan nőkkel. Csak éppen ott van a gond, hogy 100 esetből 99 nem ír vissza semmit, az az 1 is csak húzza az agyadat. Máshol meg nincs lehetőséged ismerkedni, mert akkor minek mennél társkeresőre. Na, ilyenkor mi van? Szerinted nem húzza le az ember önbizalmát, amikor egyetlen egy helyen tud ismerkedni és a nőtársaid még válaszra sem méltatják? Persze honnan is tudhatnád ezt, mivel te nem kerültél ilyen helyzetbe sosem.


Tudod annyira imádom az ilyen megmondó embereket, mint te, akik magyaráznak valamiről, amit még sosem éltek át.


Legközelebb pedig próbáld beleképzelni magad a másik helyébe, mielőtt rámondod, hogy szánalmas. Ha pedig azzal akarsz visszavágni, hogy képzeljem magam a túlsúlyos nők helyébe, ám rendben van: Holnaptól felhagyok a zabálással és edzeni kezdek.


Az pedig nem felszínesség, ha - sportos férfiként - annyit várok el a partneremtől, hogy a testzsírszázaléka a kritikus határ alatt legyen, meg, hogy ne legyen egyfolytában büdös a szája a cigitől. Vagy szerinted ez felszínesség?

2016. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#17

Rendben, tegyük félre a túlsúlyt és a cigit. Beszéljünk egy teljesen átlagos leányzóról, nem öltözik kihívóan, nem jár kétnaponta bulizni, illetve nem kedveli a buliban ismerkedést, és nem megy el az első pasival, hanem normális kapcsolatra vágyik. Udvarlással, beszélgetésekkel, randizással.

Szerinted ő nincs pont ugyanolyan helyzetben, mint te, illetve a kérdező? Egyetlen helyen tud ismerkedni, különben nyilván nem vágna bele a netes társkeresőzésbe, és normális levelek helyett azt látja, hogy minden férfi lerendezi két mondatos sablonokkal a nőket, nőként meg halál ciki lenne ráírni bárkire is, mert ugyebár, akkor ő már kétségbeesett és szánalmas... Szerinted nem húzza le egy nő önbizalmát, hogy egyetlen helyen tud ismerkedni, és a férfitársaid csak azt nézik, hogy mekkora a melle, meg milyen gyorsan lehet felszedni?

Avagy, példádnál maradva, nem is írnak neki (csak a korábban említett "ha van rajta lyuk akkor jó" típusú urak), hiszen nem villantja ki a mellét, nem mosolyog az ajkát nyalogatva tökszexin a kamerába, "csak" egy szimpla szép arcú, átlagos leányzó, akiről ugye kép alapján nem derül ki, hogy mennyire kedves vagy hűséges. Ezért észre sem veszik, még a társkeresőn sem.

Persze honnan is tudhatnád ezt, ezt az oldalát te nem látod. :) És az írásod alapján nem is nagyon érdekelhet.


A nőknek sem könnyebb a társkeresés, hiába tűnik neked úgy férfiként. Kipróbáltam, tudom, tehát nem csak a vakvilágba okoskodok, bármennyire is úgy tűnik neked.

Férfiként cink a válaszokat várni, nőként meg cink a normális leveleket várni. És lehet mondani, hogy persze, mert mi nem próbálkozunk, könnyű dolgunk van, de bizony az is tapasztalat, hogy nőként kezdeményezni egy ilyen oldalon egyenlő azzal, mintha a homlokodra írnád, hogy viszket a bizonyos ott lent.


Egyébként nem az a felszínesség, hogy magadhoz hasonló párt keresel, hanem hogy úgy nyilatkozol a neked nem megfelelő nőkről, ahogy azt a korábbi hozzászólásodban tetted. Holott a jog őket is megilleti, hogy társat keressenek - persze az más kérdés, hogy kevésbé sikeresen, mint mondjuk te, a sportos fiatalember. Ettől függetlenül erős általánosítás, hogy csak ők lennének fent az ilyen oldalakon. Csak hát az "átlagos" hölgyeket ott sem szokás észrevenni.

2016. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#18 Egyszer kíváncsiságból felregisztráltam nőnek kiadva magamat egy társkeresőre. Direkt egy szolid, visszafogott képet válaszottam egy átlagos külsejű lányról, nyaktól lefelé semmi sem látszott belőle. 24 óra alatt 10 db üzenet jött, abból 9 teljesen normális. Szóval hagyjuk a kamu dumát, hogy a normális levélre vártok társkeresőn. Arról van szó, hogy a pasik 99%-a nem üti meg a mércét külsőre.
2016. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#18

Egy teljesen átlagos leányzóra igenis van kereslet. Ha iskolába jár, vagy munkahelye van, akkor biztosan van társasága, akik közül biztosan valaki be fog próbálkozni nála, vagy ha nem, akkor azok ismerősei.


Ha nincs társasága, akkor is mondjuk kiül a parkba olvasgatni, vagy beül kávézóba, előbb-utóbb biztosan leszólítják ismerkedési szándékkal. Egy átlagos leányzónak nincs szükséges társkeresőre.


Komolyan javaslom neked, hogy regisztrálj fel egy társkeresőre és nézd meg, hogy egy átlagos lánynak hány kapott üzenete van és, hogy mikor regisztrált. (pl.: love.hu)


Voltam fenn társkeresőn több, mint 2 évig, rengeteg levelet írtam, és igazából mindegy kinek lett címezve, választ aligha kaptam. Még aki visszaírt azzal is félbemaradt a beszélgetés, amikor látta, hogy csak átlagos férfi vagyok, átlagos munkával, átlagos élettel. Ez társkeresőn messze nem elég a sikerhez.


Emlékszem ezen a fórumon is panaszkodott egy nő, egy férfi sem ír neki társkeresőn. Elkértem az adatlapját, teljesen átlagos volt, nekem tetszett. Regisztráltam arra a társkeresőre, kitöltöttem az adatlapom és érdekes módon onnantól kezdve nem írt vissza sem ott, sem itt.

Ha már ott voltam a többi környékbeli leányzónak is írtam levelet és azok se válaszoltak.


Mutass már nekem EGY átlagos lányt társkeresőn, aki nem kap normális levelet légy szíves!

2016. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!