Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha kikeszit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha kikeszit, hogy nem tudok olyan jo no lenni, mint mas?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csunya, de nem tudok olyan nagyon sminkelni, az oltozkodesem se nagyon hivalkodo... Van egy lany, aki osszejott egy pasival, aki eleg regota tetszik. Nezem a csaj kepeit facebookon, nagy mellek, kihivo ruhak, full smink, mindig jol all a haja, minden... En meg ehhez kepest egy szerencsetlen flotas vagyok... Semmi onbizalmam nem lett... Hogy lepjek tul...

23L


2016. jan. 23. 20:01
1 2
 11/12 pörölycápa ***** válasza:

Nem kár azért a psiért, akinek ilyen nő kell, legyen a barbibabájával boldog.

Az igazán jó kapcsolathoz a belső értékek sokkal fontosabbak, mint a külső... pláne az a külső, ami hajlakkal meg sminkkel lett elérve. Ha nem szokták, és nem is szetetsz sminkkelni, akkor kár erőltetni, mert úgy sem fog jól állni. Ugyanúgy a hivalkodó ruhákban sem fogod magad jól érezni. Ha meg mégis jól sikerülne a cicababának öltözés, akkor ezzel csak felületes pasikat szedhetnél fel, és szerintem neked nem az a célod.


Sokkal jobban jársz, ha valaki olyasvalakivel jössz össze, aki a személyiséged miatt szeret. Úgy ahogy vagy, smink és köldökig kivágott felsők nélkül. Hidd el, van akinek ez a fontos, csak észre kell venni őket.

2016. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát én most nem leszek ezzel népszerű, de ha úgy érzed, hogy nem nézel ki jól, akkor tegyél ellene.

A leírtak nem feltétlenül igényelnek sok időt.


Ugyanannyiba kerül megvenni a csinosabb ruhákat is a boltban, mint az unalmast. Ugyanannyi idő felöltözni is. Én régebben mindig póló+farmerben jártam, hozzá bakancs vagy tornacipő. Többen szóvá tették, hogy nem elég nőies. Plusz a fiúk se vettek észre, így váltottam. Most mindig szoknyát hordok blúzzal vagy csinosabb felsővel, esetleg egyberuhát (itt van sokféle: [link] ). Ilyenkor télen sokszor kötött ruhát (pl.: [link] ), természetesen hosszú szárú csizmával.

Egyáltalán nem tart tovább az öltözés, ha másmilyen ruhát veszel fel. Csak a boltban nem a megszokottat kell leemelni, hanem egy kicsit gondolkozni, hogy mi lenne jó.

A nagy mell nyilván alkati kérdés, az vagy van, vagy nincs. Az ember abból gazdálkodik, ami jutott neki.

A full smink egyénfüggő, hogy kinél mennyi időt igényel. Ha ápolt vagy, rendben tartod az arcod, akkor sok esetben egy minimális, 2-3 perc alatt felrakható smink is tökéletesen elég. Nálam a következő: bb krém (ez nem plusz idő, hiszen az ember amúgy is krémezné az arcát), szempillaspirál, színezett labello (ezt már útközben szoktam felralni) az alap, ez egy perc. Ha indulás előtt van időm, akkor mehet még pirosító, esetleg kihúzom a szemem, de ez elhagyható. Igazából ez sem igényel sok időt. A sminkelés akkor tart sokáig, ha elhanyagolt az ember feje.

A jó frizura szerintem azért mindenkinél alap kellene hogy legyen. Sok esetben ez sem idő kérdése. Ha jól van levágva a hajad, akkor minimális munkával szépen tudod tartani. Pl. nekem sima hosszú, annyit kell csinálnom, hogy balzsamot és hajvégápolót teszek rá mindig és fésülöm szárítás közben. Ettől már szép egyenes és nem kócolódik. Így egy egyszerű copf is normálisan néz ki. Ami megint csak nem túl időigényes.


Persze lehet azt is mondani, hogy aki szeret, az egyszerűen is szeret. És ez így is van. De ettől még egy nőnek amikor felnő, meg kell tanulnia foglalkozni a külsejével. Mert ami tiniként még bohókás és vonzó, az felnőve igénytelenné válik. És ahogy az ember idősebb lesz, egyre több energiát kell fektetnie a külsejére, már csak a szinten tartáshoz is. Ezt muszáj elfogadni, ez van.

2016. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!