Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett a párommal? Ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett a párommal? Ott tartunk, hogy megütött.

Figyelt kérdés

Alig egy hónapja vagyunk együtt, de baromi intenzív a kapcsolatunk. Vele egy nap alatt több dolgot élek át, mint az előző, 10 hónapos kapcsolatomban. Sokáig, úgymond harcolt értem, mert kezdetben nem akartam semmit vele, hiába tetszett már akkor is. Aztán miután összejöttünk, minden tökéletes volt, a tenyerén hordozott, mindenre rácáfolt amit a romákról mondanak (nem bánnak egyenrangúan a nőkkel meg mittudomèn), megvolt köztünk az ami nekem a legfontosabb, hogy amellett hogy egy pár voltunk, barátok is voltunk. Annyira, brutál jó volt a szex is, imádtam a stílusát, a testét, a haját, egyszerűen tényleg mindenét, kerek volt az egész kapcsolatunk. Aztán ma, semmi konkrét nem történt, csak összevesztünk egy piti dolgon, és az lett a vége hogy megütött. Tökmindegy hogy mennyire fájt, mekkora monokli lett a szemem alatt, akkora dühöt és agressziót éreztem abban az ütésben, hogy konkrétan sokkot kaptam. Egy másodperccel azután hogy megütött, láttam rajta hogy megbánta, jött volna oda hozzám, de úgy éreztem, belehalok ha egy ujjal is hozzám ér. Koslat utánam folyamatosan de nem bírok ránézni se, egyszerűen lesokkolt amit csinált, soha az életbe nem gondoltam hogy ezt tőle kaphatom meg először.

Mi történhet ilyenkor egy ember agyában? Mi volt ez? Valakivel fordult már elő hasonló? Mit csináltatok utána?

18L, 24F


2016. jan. 25. 13:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
hát a vér nem válik vízzé
2016. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

[link]


Meg ha már témába vág, mit csináljak ezzel hogy hamar eltűnjön?

2016. jan. 25. 14:00
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát szèp!Jegeld.Remèlem dobtad ezt az állatott.Megfogja tenni máskor is!
2016. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

1. még nagyon fiatalok vagytok,

2. fontos az, hogy a megütés milyen Helyszínen történt, mert ennek függvényében tehetsz feljelentést,

3. ami a legfontosabb, hogy tisztán látszik: ő irányítja a kapcsolatot, annak ritmusát, Te átadtad neki gyeplőt (mintha apud lenne), s ezt ő kihasználja.

Megoldás:

1. nem kell vele legyél továbbra, mert ez meg fog ismétlődni,

2. tanulság a jövőben: ha neked túl gyors a ritmus, amit ő diktált, akkor mondd meg neki + legyen egy kitalált saját ritmusod, ezt próbáld vele gyakorolni, főleg nőként,

3. próbálj tanulni idősebb nőktől, hogy hogyan irányítják a pasikat, érdemes bevetni egy-két stratégiát, nem sokat, csupán saját önvédelmed miatt.

Csupán a szerelem és odaadás sajnos nem elég az ilyen vad embereknek.

Ha megütött, nem kell vele többet szexelj sem !

2016. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Hidegborogatás. Mást, nem igen tudsz tenni ellene, 1 hét kb. és el fog tünni, ahogy a vér bomlik le más-más színű lesz, de aztán felszívódik. Addig próbálkozz alapozóval
2016. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Még egyszer kérdem: HOL történt az ütlegelés?? Kinek a lakásán? Vagy az utcán?
2016. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nála voltunk. Kibékültünk, látom rajta hogy megbánta, de valami eltört bennem, nemtudom..
2016. jan. 25. 14:08
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem maradsz együtt vele ezek után.

Nálam az lenne a minimum hogy 1. szakítok vele, 2. hívom a rendőrséget 3. a többit elmagyarázzák mi ilyenkor a teendő és követem azokat.

2016. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de te nem vagy normális ha együtt maradsz vele, az ilyen képes lenne leszúrni is téged ha olyanja lenne!

Azért érzed magad furán, mert kiábrándultál belőle.

2016. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezutan mar csak annyit tehetsz hogy visszamesz meg nehany pofonert, vagy elhagyod.


Aki egyszer megtette tobbszor meg fogja, nem tudja kontrolalni magat. Amikor nem ideges akkor mondhat barmit, ha elborul az agya (marpedig el fog) akkor ujra ez lesz.


Fejleszthetned az ember ismereti kepessegeidet.

2016. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!