Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a pasiknak a műköröm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a pasiknak a műköröm?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 19:35
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
89%
Jómagam a természetesség híve vagyok... Szóval nekem nem jön be.
2008. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
76%

Csak akkor, ha nem kell hozzáérni a gazdájához!

És ő sem érhet hozzám.

És persze dolgoznia sem kell.

2008. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
73%

Egy szépn megválasztott köröm szerintem tetszik nekik, hiszen igényességre vall és nőies. A páromnak tetszik.

Petranova

2008. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a pasik többsége nem szereti a műkörmöt.
2008. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Akkor miért van mégis annyi nőnek?
2008. szept. 17. 20:49
 6/52 anonim ***** válasza:
71%
az emberek többsége nem rajong a cigányokért. akkor miért van annyi?
2008. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem jön be. Valahogy olyan agrsszív/domináns képet sugároz és az ilyen nők nem jönnek be.
2008. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
85%

Sziasztok.


Nekem sem jön be a műköröm. Az nagyon fontos, hogy legyen egy lánynak ápolt, szép körme, de inkább szintelen lakkal kezelt, természetességet sugárzó,.

2008. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom... nekem van és páromnak tetszik, nekem pedig nem törik le mint az eredeti, nem rolytolódik nem szakad be és nem kell nap mint nap reszelgetni. Sőt magabiztosabb is vagyok tőle. Szerintem ha nagyo gyenge a körmöd és nincs időd mindennap vele foglalkozni, akkor érdemes egy pici elegánsat csináltatni.
2008. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok!

Műkörmös vagyok és többségben azt tapasztaltam hogy a férfiak egészen más az elképzelésük a műkörömről amilyen az valójában. Amikor a párjuk körmöt csináltat lassan megszokják vele együtt, hogy nem is olyan brutális és tök szép szolid kis körmöket is lehet csinálni ami természetesnek hat és ez már megtetszik nekik. Tévhit hogy műkörömmel nem lehet csinálni semmit. ma már teljesen más technikák vannak mint a régi 2 méteres ragasztott körmök. Ezeket már a saját körömre épitik fel, kezd elavulni a tipes ragasztott technika is, és igy természetesnek hat.

2008. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!